bugün

-erkeklerle sidik yarışına girmeyin.
-erkeklere benzemeye çalışmayın, onlar sizi kadın olduğunuz için istiyorlar unutmayın. Kadınsı davranın ve kadınlığınızla övünün.
-üşenmeyin, bakımlı olmak masraflı değildir.
-sigara, pis laf ve cahillik en büyük düşmanınız. onlardan uzak durun.
-haa "ben bunları yaparım kimse karışamaz yeaa" diyorsanız da bi siktirin gidin. erkek için delik yeterli sonra niye beni mal olarak görüyor demeyin. saygı duyulmak için kendinize saygı duyun.
Cilve ile herşeyi çözebilirsiniz...

Boşuna kavga çıkarmayın...
kendinizi fazla kasmayın, bir kereden bir şey olmaz, ayrıca testi bardak da ağızı mı kırılacak. girsin çıksın kalbinizi bozmayın.
zorlamayın, zorlanmayın. kendi akışına bırakın.
Not defterimi aldim bekliyorum.
Yaz kuzum.
+kollarınızdaki kılları alın,
+saçınızı ayda yılda biriktirdiğiniz harçlıklarınız ile boyatıyorsanız boyatmayın sonra dip boyaları ile berbat duruyorsunuz.
+güneşte yanıp kapkara olduktan sonra kırmızı ruj kullanıp saçınızı sarıya boyatmayın allah belamı versin ki mide bulandırıyor.
+tırnaklarınızı kesin, sırf üşengeçlikten toynak gibi tırnak uzatıp arasındaki pislikleri gizlemek için oje sürmeyin, tırnak uzatmaya niyetiniz var ise düzenli olarak manikürünü yapın, şekilsiz tırnaklar göze hoş gelmiyor.
+ kısacık etek, daracık t-shirt giyip orasını burasını çekiştirmeyin.
+ düzgün sakız çiğneyin.
+ sigara içmeyin.
bu ülkede insanlar ördeğe,ördeği geçtim bebeğe tecavüz edecek derecede sapıklaştıysa bir şeylerin yolunda gitmediğini anla ve erkeklere fazla yakın olma.Paranoya falan yaptığım yok,ben erkeğim oradan biliyorum.Her erkek,dostun olsun arkadaşın olsun seninle bir an geldiğinde sevişmek isteyecektir. nokta
Karşınızdaki insanla samimiyetinizi arttırmak istemiyorsanız, olur olmadık şakalar yapmayın. Ola ki yaptınız, her etki
türkle evlenip soyunuzu devam ettirin! diğer ırklardan erkekler ile evlenmeyin , hele kürt ve araplarla hiç evlenmeyin.
başkası gibi olma kendin gibi ol.
standarttan ayrılmayın yeter, iyisiniz böyle. dünyadaki en şanslı insanlar grubuna bir an önce girebilmek için benle tanışmakta geç kalmayın.
kol killarinizi alin.
Parfüm kullanma usulünü iyi öğrenin. Şişeyi başınızdan aşağı dökmenizden şüpheleniyorum bazen.
oranızı buranızı açıp gece kulüplerinde ortam kızı olmayın. mazbut olun, cidden öyle daha çok dikkat çekersiniz. çünkü aradığımız bu kızlar.
sevgili yapmayın kızım siz, başaramıyorsunuz bu işleri.
bize güvenmeyin.
aile bağlarınızı güçlü tutun, tutumlu olmayı öğrenin, mahalleli ne der demekten vazgeçin, kendinizi birilerine beğendirmek için makyaj yapıp güzel giyinmeyin, kendiniz için yapın. en az bir yabancı dil öğrenin, günlük gazete okuyun, aylık bir dergiye abone olun.
bitsin artık aramızdaki bu çekişmeler, kavgalar, dalga geçmeler...
biz yine bize aitiz...
ne rusya'dan rus kızları gelecek...
ne de italya'dan italyan erkekler gelecek...
Yolda yürürken beşiktaşın desibel rekorunu kırmak için kahkaha atmasınlar yeter.
Bir kereden birşey olmaz lafına kesin inanmayın.
kaşar olmayın
yüzüne 1 kilo boya sürmeyin erkekler sade kızları sever veya makyajını yeterince yapın abartmayın
kısa giyoyarsanız oranızı buranızı örtmeye çalışmayın kısa giyiyorsan buna katlanacaksın veya kısa giymeyeceksin
ağzınızdan salak salak sesler çıkarmayan itici oluyorsunuz yhaa jhanım asqımm vs.
rus kızlarıyla yer değiştirseniz çok iyi edersiniz.
önce kendiniz gibi olun,sonra hayatta bir hedefiniz olsun,kariyer yapacaksınız da aile kurmayı ihmal etmeyin,sadece dış görünüşe bakarak çarpık ilişkilere girmeyin,girdiğiniz her ortama ayak uydurmaya çalışın,bu hayatta keskin çizgileriniz olmasın,biraz esnek olun,erkeğinizi sevin sayın,hafif kızları çoğu erkek sevmez,sadece sizleri kullanmak için seviyo görünürler.Son olarak kadın olduğunuzu unutmayın.
ne haddime dediğimdir. hepsi şeytan yavrucum bunların sen kimsin tavsiye veriyorsun. paçayı kaptırma yeter be.
hani dirty talk olarak belli durumlarda hoş görülebilir; ama küfür etmek sizi adam yapmaz. Bunu unutmayın.