bugün

türk erkeklerinin maruz kaldığı en sinir bozucu durumdur bu. öyleki, kişiyi depresyona kadar götürür. şimdi kadın kısmı hemen inkar edip eksileyecektir ''aman efendim naaptık biz. hep siz aşşağılıyorsunuz.'' yaa sus!! bir empati kur lan! düşün sürekli peşinde komut veren bir sevgili var. ''şunu yapma, bunu elleme'' ne kadar iğrenç değil mi? sürekli hesap veriyorsun. hitler gibi mübarek. hayır, hatuna neden böyle yaptığının sebebini sorsan ''dışarıdaki tehlikelerden koruyorum'' der. fakat amacı seni elinden kaçırmamaktır. sanırım bunun sebebi kadın kesiminin ilişkilere daha ciddi bakmalarından kaynaklanıyor. baya ciddi hemde.

''kıza nasıl baktığını gördüm serkan.'' işte budur efendim erkekleri harekete geçiren. ya tamam hepimiz sütten çıkmış ak kaşık değiliz ama bu ne ablacım ya? baktı işte, belki elbisesini gördü beğendi, öteki gün sana mango dan aynısını hediye olarak alacak. belki saç kesimini beğendi sana onu önerecek. belkide başka detaylar hoşuna gitti. çıtamızı yükseltmek için, birbirimizden parçalar çalmayıp ne yapacağız? bu kıskançlık nedir? ayrıca nedir bu hemcinslerinize olan güvensizlik? arkadaşlarından bile sakınıyor lan sevgilisini. ''güvenmediğin sapık insanlarla neden arkadaşlık ediyorsun'' diye sormazlar mı adama? maalesef! sormuyorlar...

işte efendim, kadın kesmi sürekli kıskanıyor, erkek kısmı devamlı aşağılıyor. kangren olmuş evlilik gibi. bazı tavırlar, hareketler kanın akışını engelliyor. yemin ediyorum birisi yıksa şu tabuları ''neşeli günler'' tadında bitecek bu film. bir taraf adile naşit, diğer taraf münir özkul. ohh miss!! vallahi süper güç oluruz lan. ama kırmakta istemiyorlar. zira alışmışlar bu duruma. yazık...
aslında kızlarımızın kendine ve sevgilisine ne kadar güvensiz olduğunun göstergesidir.
sadece sevgilinden değil tüm kızlardan soğumanıza neden olabilecek bir eylemdir.
ilk defa öpüşen sevgiliyle yattıktan sonra kızın ertesi ve takip eden günlerde sen çok değiştin faruk önceden böyle değildin diyerek ota b.ka trip atması.
alış veriş merkezi çıkışı orta yaşl bir çiftin aralarınde geçen tartışma
-bakmıyacaksın dedim bakmıyacaksınnn!!!!
+.....
-çocuklara bakmıyacaksın!!!
+.....
-çocuk daha onlar çocuk!!!
+.....
(acıdım adamcağıza)
türk erkeklerinin gördüğü her filintaya gözleri yuvalarından fırlayacakmış gibi bakmalarından kaynaklanan kontrol altında tutma çabasının sonucu. karşı tarafta kriz oluşuyorsa nereden kaynaklandığı daha önemlidir.
türk kızlarının, "onu giyme, buraya gitme" gibi maruz kaldığı baskılarla eş değerdir.
türk erkeklerinin güven vermeyen yapısından dolayı maruz kaldıkları durumdur.
genellikle ''hep benle ilgilenmelisin, dişi sinek görsem yakarım'' sözleriyle başlayan krizlerdir.
erkek arkadaşlarla sevgiliden habersiz yapılan etkinliklerdir.