bugün

Türk kadınları diyince rahatsız olan güruh türk erkeklerine genelleme yaparak genellemeyi suçluyor, tezatlık time.
Sosyal medyada poposunu açan, güzel olan birçok kadını milyonlarca erkek takip ediyor ve ünlü olup büyük para kazanıyorlar. Bu hesaplara atılan yorumlara bakın, erkekler bu şahıslara yaranmak için öve öve bitiremiyorlar.
Yok mükemmel kadınsınız, yok şöylesiniz, yok böylesiniz.
içlerinden biri de çıkıp demiyor ki beş para etmezsiniz diye.
Türk kadınından da erkeğinden ben de içinde dahil olmak üzere bir bok Olmaz.
her türlüsü vardır, kadında olduğu gibi.

isterseniz sheldon cooper gibi sicim teorisini bir saat konuşacakta bulabilirsiniz, isterseniz sanat filmleri hakkında derinlemesine analiz eden bulabilirsin, istersende boş ipsiz bulabilirsin.

bulunduğun ortama ve isteğine bağlıdır herşey.
görsel

Görünce ben ve Tepkim.
kurtuluş savaşı ve 15 temmuz yiğitleridir.
yakinda türk kadinindan kurtulup sadece rus kadiniyla ciftleseceginden ötürü, bir daha ki nesilleri sarisin mavi gözlü, diyabet gibi hastaliklardan uzak olacaktir. türk kadini ise islah edilecektir.
Sihirli annemdeki Taci mi?
Erkektirler.
çok rerö rerö.
Uzak dursundur.

Aman aman.
ilk deneyimleri Domates kabuklu veya kerhanede 50 yaşındaki cuval matureyle olur.geri kalani gerdek gecesi polisi arayip bomba ihbari yapar.
Kendisine pas vermeyen kızların üstüne titreyip egolarını şişiren ve sonrasında tüm kızlar aynı ya hepsi egoist diye ağlayan bir türdür. Kızlara yüz vermemek gerek..
haklarında hatalı genelleme yapılan kişiler. aynı kadınlar gibi iyi erkek de var kötü erkek de var. bu ayrımı doğru yapmalıyız.
yetersiz proteinden ötürü genellike cılız vücutlu, sağlıksız beslenmeden ötürü göbeklidirler. Bu da onları itici bir görünüme sokar.
Zannedildiğinin aksine aralarında kadınlar yüzünden kalbi çatır çatır kırık ve hayata küsmüş olanlar da vardır. Hatalı genelleme yapmayalım. Kadınların tercihleriyle kimleri mutlu kimleri mutsuz ettiğinin farkındayız.
hepsi aynı demiyorum fakat bazıları çok insanın kalbine dokunyor. of.
Maldır (ben), hiç olmayacak insanlara, olmayacak değer verir, sonra pişman olur.

görsel