bugün

ben seviyorum. evet.
görsel
Penisleri berbat cunku.
Garip bir görüntüsü olduğu için şahsen ben o yüzden yemiyorum.
aslında bamya'yı türk kızları pek sevmez. ya da sever ancak kişi üretici durumunda olduğu bir ürüne karşı olumsuz bir his barındıramaz. bilinenin aksine öyle çeşitlerini de görmemiştir. bu işin uzmanı genelde tüketicisi durumunda olan kişilerdir. o yüzden başlıkta ki önerme yanlıştır.
Ottan ipten nem kaptıkları için haliyle bir çağrışım algıladıklarındandır.
görsel

nedir yani..
Ben de çok seviyorum ekşili ekşili. Hele pilav ve cacıkla offf.
karl popper'ın yanlışlanabilirlik ilkesini hatırlatan önerme niteliğindeki başlık. ona göre tümevarım ilkesi yanlıştır çünkü hiçbir kuram deneysel olarak doğrulanamaz. hatta bir kuramın bilimselliğini yanlışlanabilirliği ile bağlantılandırır. hatta bu konuda verdiği en akılda kalan örneklerinden biri de siyah kuğu örneğidir. der ki: "şimdiye dek dünyaya gelmiş tüm kuğuların beyaz olduğuna bakarak 'tüm kuğular beyazdır' önermesi kurmak yanlıştır. çünkü zamanın bundan sonraki herhangi bir noktasında dünyaya gelecek olan siyah bir kuğu şimdiye kadar doğru kabul edilen 'tüm kuğular beyazdır' önermesini yanlışlayacak ve çürütecektir." özetle böyle yani.

türk erkekleri yerine bazı türk erkekleri diye sorsaydın belki, ama şu durumda buna net bi cevap vermek ne derece doğru olur o da bilinmez işte.

edit: ayrıca bence felsefi bi soru değil.
yalan önerme.
yoo ben şahsen çok severim. haftada 1 veya 2 kez yerim. mideyi çok bozuyor o ayrı.
Bamya kadar çükleri olduğundan dolayıdır. *
güncel Önemli Başlıklar