bugün

hangi milletten oldugu hic farketmez. anlayin artik ne kadar caresiz oldugumuzu.
yabancı erkekleri tanımadığı kesin.
(bkz: ya sev ya terket)
hemen abdullah gül'e twit atması gereken yazar söylemidir.
yazar : sayın gül lütfen şu türk erkeklerini yurtdışına, ay'a falan gönderin ayy bıktık artık.
a.g** : http://i48.tinypic.com/2vkxdg5.jpg
kesinlikle katıldığım kampanyadır.
kara,kıllı,temizlikten bihaber erkekleri görmekten bıkmış bünyenin en büyük isteğidir.
(bkz: gel gel ne olursan ol yine gel)
(bkz: hümanizm)
(bkz: türk erkeğinden kaçanizm)
Götü yükselerde diye tabir ettiğimiz iç dünyasında ne gibi fırtınaların koptuğunu bilmediğimiz çaresiz,çirkin,ucube,kıllı türk hatunlarının sık kurduğu cümledir.
kesinlikle katıldığım slogan. marş marş!
yabancı kızları bilmeyen kendini bir inci tanesi zanneden türk kızı sözüdür. onlar ne bizim gibi sizin kaprislerinizi çeker, nede sizin cinsel yaşam anlayışınızı kavrayabilir.
(bkz: sen gelme lan ayı)
rusyaya gideceksek ne diye duruyoruz dedirten öneridir.
türk kızına o kadar laf ettikten sonra sözlükteki bayan yazarlardan beklenen başlıktır. bu sefer oltayı attım bekliyorum olmadı da balıklar kendileri geldi. abazan yazarlar iş başı yapmışlardır şimdiye kadar.
zenci erkekler gelsinde gör ebeninkini diyelisidir.
iskandinav erkekleri tabiki tarzında bir tümceyi kafamda belirginleştiren başlık.
(bkz: siki olsun yeter)
(bkz: bir gün tekme tokat dalacam haa)
(bkz: türk kızları gitsin de nereye giderse gitsin)
saçma bir önermedir. Yazarın babası da ispanyol sanırım.
Ya şu kekolar yeter ki bi gitsin de hangi ülkeden kim gelirse gelsin. Diğer tüm erkekler bunlardan evladır şüphesiz.
Hatta şey yapalım ortaya karışık getirtelim. Biraz rus biraz ingiliz biraz iskandinav biraz da italyan olsun. Bence yani.
Hade beyler naşş kışş.
(bkz: ah şu kadınlar)

Çok yanlış bir bakış açısı, çok kırıldık , kınıyoruz.
evimde oturmuş bayram şekeri ve lokum gevişliyorum. Niye suçlu oldum ben şimdi ya. Naptım ben size.
güncel Önemli Başlıklar