bugün

her ırkçılık ve ırka dayalı düşmanlık gibi rezalettir, aptallıktır, çirkinliktir, faşistliktir.
diğer tüm milletlere karşı yapılan ırkçılık gibi temelsizdir, insanları genellemektir.
Suriye, Irak, iran ve Türkiye'de artmakta olan durum.
kıyamete kadar sürecek olan bir durumdur.
Giderek artmakta olan durum.
Artmaktadır ve bu artış daha da olacağa benziyor.Allah Türk insanını korusun.
Türkiye'de önlenemez boyutta artmıştır.En büyük Türk düşmanı pkk ve destekcileridir.
hainlik, kişinin içinde bulunduğu bir gruba ihanet etmektir. türklüğü ırk üzerinden algılayıp, malum diye ifade edilen grubu bu ırkın dışında gören -haklı olarak- onları hain olmakla suçluyor.

düzgün cümle kurmaya başlayın ondan sonra çözümleme yapın. varsa yoksa hamaset ak.
16 yıldır iktidarda olan düşmanlıktır.
(bkz: islamcılık)
italya’da başlamıştır (roma-vatikan), fransa’da, britanya’da, almanya’da sürmüş, rusya’da doruk noktasına ulaşmıştır.

Tanrının izni ile başladığı yerden sönecektir.
avrupalılarda bu bir hastalık diye düşünüyorum ya da feci şekilde aşılamışlar. oyunlarda bizden birine ölünce yanında türk bayrağını görünce fkn turk, unlegit turk falan yazıyorlar. osmanlı zamanında iyi sikmiş bunların atalarını, kuyruk acısı da veletlerine geçmiş.
ben milliyetçi bir insanım.inanın bütün olumsuzluklara rağmen dünyaya bir kez daha gelsem yine türkiye' de doğmak isterdim.ama gelgelelim biraz gerçekçi olursak eğitim seviyesi olarak Hindistan'ın altında,kadın erkek eşitliğinde 144 ülke arasında 130. sırada olan,genç nüfusunun işsizlikle boğuştuğu,ekonomisi çökük bir ülke için herkes bizi kıskanıyor,Osmanlı'nın mirasçısıyız,bizden ürküyorlar gibi cümleler, kontrol edilmek istenen kitlelere söylenen üstü parlatılmış, içi boş ninnilerden fazlası değil.

maalesef.
türklüğe alenen düşman kesilip sizi de faşist ilan eder bu amına kodumun kansızları. kendileri de barış güvercini kesilirler. böyle bir taktikleri var.
(bkz: )k*rtlerin ingilizlerden bile daha çok türk düşmanı olması.
(bkz: )güneydoğu'da sırf türk olduğu için öldürülen türk öğretmen/askerler
(bkz: )k*rtlerin hepsinin türk düşmanı olduğu gerçeği
o. çocukluğudur.
türk ırkına ve milletine düşman olmaktır. tabi ayrıca hakaret de etmektir.

tabi bazıları dolaylı yoldan yapıp türk düşmanı olmadığını söylüyor.
mevcut iktidarın içinde bulunduğu durum.
görsel
Kik uygulamasında bugün yeni bir şey keşfettim. Rastgele grup bulup girebiliyormuşuz. Bir kaç gruba girdim. Bunlardan birisi almanların grubu. Çeviriden çevirip yazdım bir kaç sıradan konuşma. iyi hoş güzel. Tüm sorun " türk var mı?" Diye sorduğumda başladı. Soruyo sorar sormaz gruptan attılar beni. Hayır yani neden? Alman grubunda türk olamaz mı? ingilizce konuşan herif bile var. Neden türk olmasın ki? Bir sürü kişi var sonuçta. Yani şu ki türkün türkten başka dostu yoktur bunu aklınızdan çıkartmayın dostlar. Kimse bizi sevmiyor. içimi buraya dökmek istedim...
ne mutlu türküm diyene ananızı türkler sike.
bunu doğuran zihniyet için (bkz: türk faşizmi).

Vay be italyanlar hunların türk faşizmi yaptığını dile getiriyor demek ki.
bunu doğuran zihniyet için (bkz: türk faşizmi).

Tabi ben hiçbir ırka düşman değilim, bana göre hepsi allah'ın bir ayeti. hepsine saygı duyuyorum, ve asla hiçbirini de üstün tutmuyorum. Bu yüzden sen de üstünlük taslama faş*st, aksi halde allah'ın sünnetine muhattap olursun; çok feci şekilde mahvolursun.
Çeşitli ülkelerdeki Türk karşıtı deyim ve atasözleri Değiştir
Pek çok ülkede Türkler ve Türkî halklar ile ilgili ırkçı deyimlere rastlanır:

*Avusturya'nın kırsal kesimlerinde çocukların "Es ist schon dunkel. Türken kommen. Türken kommen" ("Hava çoktan karardı. Türkler geliyor. Türkler geliyor.") diye tekerleme söylediği hâlâ duyulabilir.")

*Almancada hileli anlamına gelen "getürkt" (türkleştirilmiş) kelimesi hala kullanılmaktadır.

*Ermenicede, Türk sözü hâlâ genel olarak birinin aklını sorgulamak için kullanılır: "հո թուրք չես?!" ("Sen Türk müsün?"), aynı zamanda kirli düzensiz bir evi ima etmek için kullanılır: "կարծես թուրքի տուն լինի" ("Bir Türkün evine benziyor?") Ayrıca Ermeni toplumunda Türk ve Müslümanları tanımlamak için "(Dacik)" kelimesi de kullanılır.

*Persçede "Türk-i hâr" (ترک خر: eşek Türk), bir Türk halkı olan Azerbaycanlılara (özellikle iran sınırları içinde yaşayan 30 milyon Güney Azerbaycanlılara) karşı kullanılan aşağılayıcı bir sözdür.

*Fransızcada Turc kelimesi eskiden C'est un vrai Turc ("Tam bir Türk") vb. deyimlerde kaba ve acımasız insanları belirtmek için kullanılırdı.

*Bir ispanyol biriyle ilgili küçük düşürücü bir yorum yapmak istediğinde "turco" derdi.
italyancada "bestemmia come un Turco" ("Türk gibi küfretmek") ve "puzza come un Turco" ("Türk gibi pis kokmak") deyimleri sıklıkla kullanılır.

*En kötü şöhretli italyanca deyim (manşetlerde de sıkça kullanılır) yakın bir tehlikeyi belirtmek amacıyla kullanılan "Mamma li Turchi!" ("Anneciğim, Türkler geliyor!") deyimidir. Ayrıca italyanlar "Fumare come un Turco" (Türk gibi sigara içmek) deyimini de sık sık kullanırlar. Almanca ve Sırpça'da da "Türk gibi sigara içmek" anlamına gelen deyimler vardır.

*Kıbrıs Cumhuriyeti'nde askerlere uygun adım yürüme eğitimi verilirken söyletilen "En iyi Türk, ölü Türk" sloganı, 2008 yılında hükumet tarafından alınan bir kararla yasaklandı.

*Norveççede "Sint som en tyrker" ("Bir Türk kadar kızgın") şeklinde bir deyim vardır.[kaynak belirtilmeli]

*Rusçada "Незваный гость хуже Татарина" ("Davetsiz misafir Tatardan kötüdür") şeklinde bir deyim vardır.

*Karadağ'da işini kötü yapan birisine ''işini çok kötü yapıyorsun. Türk müsün?'' diye soruluyordu.

*Sırbistan'da komik hareketler yapan birisine ''Hareketlerin çok komik. Sen Türk müsün? Böyle aptalca hareketleri ancak bir Türk yapabilir.'' deniyordu.
Türk düşmanlığı türklere,türk kültürüne,osmanlı imparatorluğuna,türkiye'ye ve diğer türk halklarına(kazak,kırgız,uygur,özbek,tuva,çuvaş,başkırt,hakas,tatar vb.) karşı duyulan düşmanlık ve korku olarak tanımlanabilir

Bazen bu düşmanlık diğer Balkan Müslümanlarına(boşnak,pomak,arnavut,torbeş) ve moğol halklarına da yönelir.

iran,ermenistan,rusya,abd,avusturya,belcika,bulgaristan,polonya,isveç,danimarka,fransa,yunanistan ve Çin de sık rastlanır.
dünya genelinde hakim olan düşünce.
foşiklerin uydurmasıdır. kürtler yapmaz öyle şey yaw.