bugün

ülkemize katkı sağlamayıp gidip elin adamlarını zenginleştiren tiplerdir.
(bkz: tamam aylin biz olay yerine yakınız)
(bkz: uy nuri papaçiğum)
(bkz: ana babababa havuç beye bak telefon alcakmış)
(bkz: çukur evimiz idris babamız)
(bkz: anam beni sana vermez be ferat)
kurtlar vadisi ve akasya durağı, alemin kralı, türk malı, avrupa yakası gibi kaliteli diziler çıkmıyor artık bizde mecburen netflixe geçiş yapıyoruz.
izlenecek dizi mi var ?
ülkemize katkı sağlamak istemiyorumdur belki ayrıca zaten vergi alıyorlar, sözlüğe höykürmeden önce az düşün istersen neyse acıcık daha büyüyünce artık.
Ben ikisini de izliyorum da ikisi farklı kulvarlar.
Arka sokaklari kimseye değişmem.
Yanlış yapan tiptir. Dark yerine Çatı katı aşk izlemelidir. Bu kadar özgün ve kesinlike daha önce milyonlarla kez işlenmemiş bir aşk hikayesi dururken, dark gibi kıytırık diziyle zamanını harcıyordur.
ülkede katma değerli işlerin değil, "şirketi kurdum o zaman para kazandırın bana" emrivakisi yapılması daha geçer akçe olmasının, kaliteyi boktan hale getirmesini olağan gören tipin beyanıdır.

sen dizi çektin diye kimse izlemek zorunda değil. rekabet kardeş, iyisini yap alırsın. ayrıca alçaklık yapıp iftira atmayın, ülkemiz insanının kendi milletine ait içeriği sahiplenme eğilimi yüksektir. netflix izlemeyle etiketlediğin insanların önüne koy kaliteli türk dizisi bak ne oluyor, ama daha tutarlı karakter yazabilme kabiliyeti yokken rekabete nasıl girecek?