bugün

ülkede karışıklık çıkartmak isteyen vatansızdır.

görsel
Allah bin kere belasini versin dir.o bayraga kurban olasin!
(bkz: Orospu çocuğu)

Edit: bayrak kavramindan habersiz bir takim serefsizler tarafindan desteklenen mi diyim, ne diyim bilemedigim orospu cocugudur.

Amina kodugmun yerinde hepiniz humanist kesildiniz lan basimiza? O amerikan bayragini abd sinirlari icinde yak da goreyim senin gotunu gebeş? Bayrak dedigin millettir. Millet dedigin de vatandir. Vatani milleti ayaklar altina alan orospu evladini humanizm ve ozgurluk adi altinda savunan da orospu cocugudur.

(bkz: Vatan)
(bkz: millet)
(bkz: bayrak)
âdeta, ben orospu çocuğuyum diye haykıran soysuzun tekidir.
bir bez parçasını çiğniyor sadece. asın kesin öldürün diyip küfür mü edeceksin ? bu kadar sığ olmayın, her oltaya atlamayın, biraz rasyonel olmayı deneyin. bu şekilde aptalca provakasyonlar aptalların elinde patlar.

yok efendim bayrağı yakmışlar, vay efendin çiğnemişler... nedir yani ? abd'nin neredeyse her arap ülkesinde, iran'da, hatta türkiye'de bayrağı yakılıyor, bir sorun teşkil ediyor mu ? hayır. hatta ve hatta işin arka planına baktığında o bayrakta kullanılan boya, iplik v.s abd'nin cebine para girmesini sağlıyor.

gözlerimizi açmamız gerek. bunlar ucuz şeyler.
ondan sonra "ırkçılık yapıyorsunuz" diye ağlarlar. alayının amk. ırkçıyım. evet.
vatan haini gavattır.kurşuna dizmek şarttır böylelerini.
edit:uğruna binlerce askerimizin şehit olduğu bayrak bir bez parçası değildir.milletin en kutsal değeridir.eğer kişi gereken saygıyı göstermiyorsa ya vatan hainidir ya da gerizekalıdır.
sevgi pıtırcığı hümanist hevallerden biridir.
orospunun birinin sıçtığı kansız pezevenk çocuğu olan haysiyetsiz haindir. bunların hepsini toplayıp diri diri toprağa gömeceksin, üstüne de asit atacaksın ki kemiği bile kalmasın şerefsizlerin.

Edit: babasının götünü siktiminin piçi , al o eksiyi dıbırına sok.
bir Pers bozmasının yaptığı orospu çocukluğudur. aslında vatan haini denemez, çünkü türk değil. mesela bir fransız bunu yapsa vatan haini olur mu? Öyle düşünün...
böyle evrimsel süreçte geride kalmış canlıları insan yerine koyup yaptıkları saklabanliklara kızmak zaman ve enerji kaybı.
sözlükteki liseli türkçü-miliyetçi-ülkücülerin yoğun tepkisini almış olan provakatif şahıs.
tipinden anlayacağınız üzere insanlıktan nasip almamış soysuz bir ittir.
Bu resimlerde görülen tipler yakalandıklarında "eheh Benim annemde Türk her türlü yardıma hazırım ben zaten dedim örgüte de dedim ne yeni devleti hevaller dedim,demokiratik olalim dedim" şeklinde beyanlarda bulunurlar.Keseli canlılardır.Atatük'ün izmir'de Yunanistan bayrağını çiğnemeyi reddettiğini hatırlayınca neden bu ülkede birilierinin insan birilerinin de örgütlü hayvan olduğunu anlarım...
(bkz: orospu çocuğuyum demenin alternatif yolları)
adeta boğazını kesip akan kanla beslenmek istediğim piçtir. devlet-ü ala dan doğup buralara kadar düşen bir ülkede yaşamak en büyük utançtır. türkiye şu anki konumunda durmaya devam ederse yok olacak. yok edecekler. o akp ye oy verenlerde farkına vardıklarında çok geç olacak. sizi gidi piçler sizi.
anca onu yapabilirler, başka bişey yapamaz, çünkü bayrağı yok.

gerçi o tiple çaresi yokki mk, o tip ne lan allah provakasyon yapsın diye yaratmış.
ayrıca kasmayın kendizi, rahat olun bence, ucuz bişey bu yaptığı. tepki vermedikce yapmayı bırakırlar.
Ülkenin eğitim ve kültür seviyesini göstermiş adamdır.Sizin gibi adam kelimesinin başına saygısızca sıfatlar eklemeyecegim zira herkesin kalitesini belli eder.Yıllarca kemalist eğitim sistemiyle evrilen,anne babasından sözde kutsal olan değerleri küfürle savunabilen,olayın ancak yüzeyini görebilen bir nesil var bu ülkede.Gelecek adına bir şeyler bekliyoruz falan.Ülke türlü hilelerle yabancılara satılır,terör örgütü siyasette acıkca söz sahibi yapılır,savaş kapıdadır ama ırkcı kafaların umrunda olan "andımız kaldırılmasın","bayrağa nasıl basar orospu cocuğu".Sığ beyinlerinizle,kan dökmekten başka bir işe yaramayan(Bayrağımızdaki kırmızının kan olmasıyla övünüyoruz eheh) kutsallarınızla mutluluklar.Son olarak;"Sen Atama nasıl saygısızlık yaparsın!" gibi kliseleşmiş bir dar kafalı ,ırkcı sözüyle bitireyim.
Ucuz provokasyondur. Şu resime bakınca söylemek istediğim şey, sen o tiple fotoğraf falan çektirme orospu çocuğu. Yarak gib poz vermeye çalışma bide, 35'lik rakı kadar boyun var amına koyayım. O giydiğin beyaz şey tişört mü, kefen mi, umre için mi o ne lan!!? hangi memleketin orospu çocuğu bu değişik!. Zevksiz piçin tekisin, maymuna benziyorsun ve çok kısasın.

Ayrıca o bayrağı 4 duvar arasında yere serme. O tiple sokağa çıkmaman güzel bir davranış ama sen bi ara Çık taksim'de poz ver.
gerizekalının teki işte güzel bişey yaptığını sanıyor. mahkemeye çıkarsan da kesin tırsıp abuk sabuk sallamaya başlar aynı
o bayrak indiren götveren gibi. köpekler sizi. kuyruk acınızdan napacağınızı şaşırdınız.
cezasi verilmesi gereken kisilik kaybidir.
burdaki kufurlere degmeyecek bir arkadas. kendi haline birakmak lazim. gerci o pozu verdigini gorsem kizim demem anasini bellerim.
katıksız orospu çocuğudur. bunun gibi oç lardan da bu sözlükte çok vardır.
Ödemiş Hepar ilçe başkanı olarak parti teşkilatımızda misafir etmek istediğimiz arkadas kendisiyle fikir alış verişinde bulunmak istiyorum da... oncelikle topuklu giymeyi seven arkadaslarımızın yoluna paspas etmek istediğimiz kişi.
Eski bir fotoğraftır ancak bu fotoğrafa bugün bile baktığımızda fotoğrafta yer alan kişisinin hala katıksız bir or*spuçocuğu olduğu aşikardır.