bugün

bayrağın götte değil gökte olması gerektiğini bilmeyen. bikinili bayan fotoğrafını paylaşan kalitesiz uludağ sözlük yazarı .

edit: eksileyenler paylaşandan daha kalitesizmişler. gavurun john davidsonları.

edit2:fotoyu paylaşan yazarımsı uçarak kaçmış.
(bkz: pembe incili kaftan)
gidin o ilah gibi taptığınız batı ülkelerinin bayraklarının bikinisini giyinin. onlarda normaldir çünkü. bizim bayrağımız normal bir bayrak değil.
ooooooooffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ısırırım onu ben.
türk bayrağına osuruyordur. üstüne oturuyordur. bildiğin türk bayrağı ile dalga geçiyordur. he yakışmamış mı? yakışmış. ama farklı bir şeyler giyebilirdi giyecekse. bence bu bir suçtur. eğer türkiye'de ise derhal cezalandırılmalıdır.
Laiktir.
kıçı öpülesi kızdır.
En çok amerikan bayrağından bildiğimiz Bayraklı giysilerin Dünyada pek çok örnekleri vardır.

ancak bizim bayrak kanunumuza göre o kırmızı üzerine yıldız hilalli tişörtleri giymek bile aslında yasaktır. Hatta ay yıldızlı al bayrak üzeri atatürk baskıları da yasaktır. Ama üzerinde durulmaz, kimse kimseyi şikayet etmez.

Kıçta ay yıldız... Bilemiyorum... Bilemiyorum...
TÜRK DEĞiLDiR. TÜRK OLSA O BAYRAĞI ELiNDE TAŞIRDI.
Bu nasıl bi saçmalıktır biz yakilinca yırtılinca kahroluyoruz bu kendini bilmezler utanmadan bu hale getiriyor bayragimizi. Gidin saygisizliginizi başka yerde yapın bunu üretende de giyende de paylaşanda da bi nebze olsun insanlık kalmamış.

Edit: insanlıktan nasibini almamislar eksilemeye başladı bile.
22.09.1983 tarih ve 2893 sayılı türk bayrağı kanunu'nun 7. maddesini ihlal eden dişidir.
onlar götüne giyer çünkü ülkelerini şehit kanıyla almadılar. hileyle hurdayla aldılar. biz şehit kanıyla aldık.

giyen kıza orospu bile demem. orospulara hakaret olur.
Batililara cok benzememizin kucuk delilidir. Kiz ecnebiyse normaldir.
Bayrak kanununa göre suç işliyordur.
O bayrakdaki her şeyin bir anlamı vardır; hilal rabbimizi yıldız Resûlullahı kırmızıda şehitlerimizin kanını simgelerken bi kaşarın boklu götüne tuvalet bezi yapılamaz!!!
Çok saçma bulduğum olay.Yani daha doğrusu bayrağın aksesuar olarak giysilerde kullanılmasını doğru bulmuyorum. Yani ne arıyor o bayrak orda anlamış değilim.
önce oyyyşş göte bak sonra orospu kız dedirtmiştir.
PLAJ VOLEYBOLU MILLI TAKIM OYUNCUSUDUR. YASAK CUNKU.
Köpekdir.
bayrakli bikinili uzerinden vatan kurtaranlarin zoruna gitmistir. ülkede baska sorun yok amina koyim bi bu kaldi.
Sembolik değerlerin dokunulmazlığı, nesnelestirilemezligi, sıradan bir obje haline getirilemezligi kitlesel bir aidiyetin mahsulü olmalarindandir. Vücuttaki en iskarta giyim öğesi olan iç çamaşırı ya da işlevi itibariyle aynı görevi ifa eden bikininin en yüksek sembolik değerlerden biri olan bayrak olmasını, siradan-normal karşılamanin zihinsel alt yapısında kapitalist kodlardan başka bir şey yoktur.

Toplumun ortak bilincinin herhangi bir sarta bagli olmaksizin kabul ettigi bir degerle ilgili tutum ve ele alış şekli o toplumdan kopuk ve aksi yondeyse kişi o toplumun bir parçası olmaktan çıkmaya doğru yol almış demektir. Çok abartmamak lazım, bayrağı kicima gecirmemde hiçbir beis yoktur diyen adam, yani kici aracılığıyla bayrakla temas-iletisim kuran adamın yüksek manalar içeren bir şeyin idrakine ancak kiciyla varabilir. manevi değerlerin hakkını vermek adina kendisi dışındaki insanlar vicdanlarini ve akıllarıni kullanmayi uygun görürken o idrak etmede Kicini kullanmayı tercih etmiştir.
kusura bakmasında amk ben öyle kızın. biz bayrağımızı hiçbir zaman yerde bırakmayız hiçbir türlü olaylara alet etmeyiz bu her zaman böyledir.

görsel

bizi diğer milletlerden ayıran budur. ondan ayıptır. bizim bayrağımızın marşımızın bizde yeri ayrıdır dünya bilir bunu. evet.
laik, çağdaş, modern, atatürkçü, yobaz düşmanı kızdır.

(bkz: ironinin dibine vurmak)
Milli değerleri olmayan insan.
Bayrağımızın kırmızısı ruj, beyazı oje rengi değil, bayrağımız kimseyede oyuncak değil diye güzelce dövülesi kız.