bugün

https://www.youtube.com/watch?v=ua3Y8OfBZDo&feature=youtu.be

pkk'lı da olsa bir insan bir insana bu yapar mı? siz ne kadar yobaz pislik şerefs.... şaka lan şaka amına koduğumun evladının keşke kafasına sıksalarmış. bunların kafasını kesip sonra derisini yüzüceksin. sonra sikini çıkarıp ağzına vericeksin. az bile yapmış.

bundan sonra bunlara üzülenler en az bunlar kadar hain ve şerefsizdir.

ekleme: hesabı olan ekşi'de paylaşsın da biraz ekşici piçlerin vatan hainliğiyle dolu laflarını okuyalım.

edit: mmm link taze.
kimsenin hoşuna gitmemiş videodur.
pek hoşuma gitmedi.

daha nitelikli işkence yöntemlerini denenmeli. ne öyle zıplamalar falan, psikolojik yöntemlere başvurulmalıydı.

ben hayır diyorum.
sen o askerin ne hissettiğini bilemezsin sayın eksileyen hümünist. belki bir arkadaşı şehit oldu kucağında, belki bir tuzaktan kurtulup yakaladılar onu ya da bugüne kadar kurtulamayan şehitlerimiz için yaptılar bunu. abii diye inleyeceksiniz köpekler!
kürt kökenli türk vatandaşlarımızı pkk saflarına çekmek isteyen hevallerce çekilmiş videodur.

türk askeri aman dileyene o şekilde davranmaz.

bir işidlinin televizyon roportajında pkklıların işid kıyafeti giyip infaz videosu çektiğini söylüyordu. bu pkklılar ve onları besleyen batıdan her türlü şerefsizlik beklenir.
pkk lıya acıdığımdan filan değilde güzel arkadaşım bir eylem yapıyorsanız tamam kayda alıyorsunuz lakin ne diye servis ediyorsunuz ? cahil insan çok bu kürtlere

"kürt olduğu için tc askeri tekmeliyor" şeklinde susar videodaki o inlemelerde olayın aslını bilmeyen herkesi tsk düşmanı yapar.
Ohh...
Miss...

Kanunlar insanlar için var. Hatta hayvanlar için var.

Kanı bozuklar için değil.

Elinize ayağınıza sağlık.
içimin yağları eridi yemin ediyorum.
zevkle izlediğim videolardan biridir. az bile yapmış
hadim edeydi iyidi.
Kürt vatandaşlarımız ne der avrupa ne der abd ne der diye düşününce gördüğün gibi 40 senedir bu terör bitmiyor demek ki esasen bunun gibi eylemlere geç kalınmış. .bu kadar hainlik yapıyoruz silah veriyoruz türk vatandaşlarımız ne der diye kafa yoran kürde de yabancı devlete de ben zaten denk gelmedim.
Hafif kalmış, aslında bomba ile havata uçurulmalıydı.
Burda az bile yapmış diyenleri eksileyenlerinde anasini sikmis galiba asker yaralari var sanirim.
edit : eksileyen piç seninde anani avradini sikeyim
mmm taptaze vişneli link.
çift dalar gibi.
yüreğimin yağları eridi.
Lan bomba tuzaklayip inlerine salsalar daha güzel olmaz mı ?

Raid gibi var ya hani ilaca maruz kalan hamamböcekleri yuvaya gidi herkese bulastiriyorlar ha işte bu gibi .
Ayağını götüne sokmadığına dua etsin.
merhametini gösterir. ağzına sokması gerek aslında.
Dilerim ki askerimiz yakalanacak diğer pkk'lılara bu kadar merhametli olmasın, bu fazla merhamet oluyo bunu hak etmiyo itler. Ayrıca ayaklarına sağlık.
Edit: inşallah postalları yıkamışlardır piçe değdikten sonra, şerefsizin bi şeyi bulaşmasın.
yanlış anlaşılmasın ama bu tarz videolar çekip atmak tamamen o askerlerin ve doğal olarakta ordunun, dolaylı olarakta türkiyenin zararınadır. birçok terörist teslim olmayı istiyor ancak bu şekilde işkenceler göreceğini düşündüğünden mecburen kalıyor. geçenlerde bir komutan bir tane pkk lı teröristi esir almış ve konuşturuyordu, konuşmada terörist bunu itiraf etmişti hatta. uzun zamandır teslim olmayı düşündüğünü ancak pkk kamplarında hep askerlerin esirleri linç ettiği ve inanılmaz şiddet uyguladığı vs anlatıyor diye. terörist diyordu ki, bu kadar anlayışlı ve iyi davranacağınızı bilseydim çoktan gelip teslim olmuştum ve onun gibi düşünen binlercesi var.

tabi daha sonra komutan yemek vs yemesini sağlayıp daha sonra olması gerektiği gibi sorgusunu yapıyordu.

bu şekilde olması lazım.

bu tarz videolar kamplarda teröristlere anlatılan barbar ve işkenceci türk askeri sıfatını sadece haklı çıkarır. askerlerimizinde daha bilinçli olup, bunları yakalar yakalamaz bu tarz videolar çekmek yerine üst rütbelilerine teslim etmesi gerekir.
kafalarına sıkılıp sevaba da girilebilirdi.
o orospu çocuğuna üzülenin de amana koyayım.
Üzülenin şerefinden şüphe ederim.
Geç kalınmış ve az bile yapılmış. Yetmez ama tüm gücümle alkışlıyorum kıymetli askerimizi. Çünkü geçmiş tecrübelerimiz bu soysuz köpeklere kesinlikle merhamet edilmemesi gerektiğini ciddi şekilde öğretti bize
Belki özgüven verir, belki sırtım sağlam benim der belki ben boşa savaşmıyorum birileri benim yanımda hissi oluşturur helal olsun, Allah herkese nasip etsin.
güncel Önemli Başlıklar