bugün

10 dolar eft için mi kesildi denilesi meblağ.
yasin el kadı tarafından yatırıldığı iddiaa edilmektedir.
ekşi sözlük okuyup burada şekil yapanları ortaya çıkarmış başlıktır.
düz hesap 100 000 000 dolar neden olmadığı merak edilendir.
bu bol dokuzlu milyon dolarlı, söylerken dudaklarımızın büzüldüğü, adeta seks olduğumuz rakamla ilgili chp'nin verdiği soru önergesine, bülent arınç kısmen cevap vermiş bugün. Vakfa yurtiçinden 29 milyon lira, yurtdışından ise 99 milyon 999 bin 990 ABD doları "bağış ve yardım" yapıldığını doğrulamış. ancak bağış yapan gerçek veya tüzel kişilerin kimler olduğu sorusuna ise yanıt vermemiş.

bu ve benzeri daha neler yaptınız kimbilir? 100 milyondan bahsediyoruz. Bu para neyin karşılığıdır? Ne karşılığında Bilal Erdoğan’ın önce kendi hesabına, sonra TÜRGEV vakfına 5 dakika içinde aktarılmıştır? Ne karşılığıdır bu? Rüşvet midir? Nedir?
işte buna par'a'r aklama diyolarmış.
Allah bereket versin diyerek ülkeyi soyup soğana çeviren eylemlerden biri.
paranın gönderildiği tarihte türgev adlı bir vakıf dahi yokmuş. para direkt bilal oğlanın hesabına yatırılmış.

http://haber.sol.org.tr/d...n-yatirilmis-haberi-92224
vakıfbanktaki türgev hesabına gelmiştir. gönderen açıklamasında: suudi arabistan-royal protocol yazmaktadır.

kılıçdaroğlu dün yaptığı açıklamada türgev'in adı artık götürgev'dir demiştir.
99 tirilyon 999 milyar 990 bin eski para ile değil mi?

laan yine ne sattı bunlar?

desem ki vakfa bağış oldu; bu nasıl bir bağış bu bağışı yapan ne kazanıyor.
Koskoca arap şeyhinin 10 doları daha yokmuş, isteseydi biz tamamlardık, hüloooğğ.
bu para ile rahatlıkla 3000 konutluk böyle havuzlu jakuzili site yapılabilir.

9999 fakire dağıtılsa rahat ettirir.

tabii star wars hasılatından bahsetmiyorum.

plastikten sikindirik kılıçlara 100 dolar öderken, dünyanın aç nüfusu için, çevre için desen binde birini toplayamazsın.

neyse.

siktiğimin dünyası. neyse ki yarıyı geçtik.
para nerden geldi anlamiyorum ama insallah guzrl ve yararli seylere harcanir.
https://www.youtube.com/w...W9Y&ab_channel=Halktv
güncel Önemli Başlıklar