bugün

neden yaşıyor ki hiç bir zaman analatik düşünceye sahip olamayacak,düzgün olmayan bir cismin hacmini,alanını hesaplayamıyacak.

Bunların bir üst seviyesi ise mukavemet,statik bilmeyenleri vardır.
Sayısalcı değildir. Mühendis hiç değildir.

Edit: eşit ağırlıkçılar türev integral görmüyor diye biliyorum yanlış bilmiyorsam.
Şanzımanı ve trigeli bilen insandır.
(bkz: Vlidamir Red) fakat yaşamak için birçok nedenim var. Bunu bilenler ise bazen diyalektik nedir algilayamazlar. Önemli olan kendi bilgilerimizi kendimizde beslemek su verip yetiştirmek değil mi?
Mühendislik okumuyordur bilmez, matematikle arası yoktur bilmez. Ben de mühendislik okumasaydım bilmezdim. Başka bir bölümde olsam tutup da diferansiyel öğreneyim demezdim yani. Bilenler gibi Normal bir insan evladıdır işte.
Sözel zihniyetli insandır, sayısalın gözünü seveyim
Mühendis değildir.
Analitik düşünmek için illaki bernoulli ile dif denk çözümünü ezberlemek gerektiğine inanan çömez mühendis aday adayı ifadesidir. Yavaş olandır daha bir bok görmemişsinizdir. Ayrıca mühendis olmayanlara bok atmakla ele bir şey geçmeyecektir.
trollerken esit agirlikcilar turev integral görmüyor yanilmiyosam entrysini gördüğüm başlık. Hocam esit ağırlık= tm= türkçe MATEMATIK (matematik kısmını büyük harflerle okuyalım) yani matematik iki ana dersten biri ve türev integral görünmüyo saniyorsunuz ilginc gercekten çünkü üniversitede bile calculus görüyoruz. *