bugün

dün bi türbanlı kız gördüm hadi evlenelim dese evlenirdim ondan önce ki günde bir sarışın kız görmüştüm o kız da çok güzeldi o da evlenelim dese onunla da evlenirdim demem o ki ne fark eder?
şarap kokusundan beyni sulanmış burunsuzlara dert olmuştur.
Normal türbanlıysa sıkıntı yoktur. Ben de evlenirim ki sülalemdeki çoğu kişi kapalı.

Ama her haltı yiyip namuslu görünmek için kapandıysa, dar kot, tayt giyip sergi yapıyorsa. Gotik tipliyse sıkıntı vardır. Ölün aq modern sıkmabaşlı kabuklu fıstıkları. Aq süslüman orospu çocukları.
göğüst dekoltesi veya mini etek giyip seks objesi gibi etrafta gezinerek bütün erkekleri kendine baktırmayacağı için evlenilesi kızdır.
(bkz: neden örtündüğünü bilmeyen kadın)
normal erkektir.

bi fazlası eksiği yoktur.
Tesettür kadının tercihidir. Zorla kapatamayız ve zorla açamayız. işinize geliyorsa...
Şuursuz, beynini kullanmaktan aciz, garip ve sırf konuşmuş olmak için konuşan aciz insan beyanı.
bu başlığı sıçabilen insan.
gayet normal bir durumdur. ha ayrıca böyle bir erkek, geçmişinde 50 tane erkekle yatmış olan kadınla evlenebilen erkekten 1000 kat daha iyi erkektir. vesselâm.
arap dinine biat etmiş hurmacı erkektir.
Su baslikdaki tesetture kin kusan kemalistleri goruyorum da
Islam dinine allaha ve ortunmeye olan kininizo bir turlu anlayamiyorum.
La bi siktrin gidin amk gavurları.
Önemli olan fikirlerin uyuşması.
sanki anaları yazın bodrumda bikinisiyle geziyor.
evlenene saygı duyarım ama ben evlenmem. sonuçta dünya görüşlerimiz farklı, bir de ben o gözle hiç bir zaman kapalı bir kıza bakmadım. arkadaş olur, gezilir tozulur ama evlilik maalesef olmaz anlaşamam.
M. Kemal Ataturk te tesettürlü bir kadınla evlenmiş keza annesi ve kardeşi de tesetturludür yani kısacası turbanliyla evlenebilen erkek bir ulusun kahramani da olabilir.
şahsen ben evlenmem itici yapmacık geliyorlar çoğununda vizyonu yok. zaten türbanı aile baskısı gelenek moda felan içi kullanıyorlar. yüzünde bir karış boya felan filan.

bir de bu benim kocam tabusu bende diye ya da koca parası yemek güzel diye video çeken tipleri var.

ha imam etmiş dini şuuru olan islami emir diye kullanıyorsa evlenirim.
Türbanlı açık ayrımı yapmayın seksi kadın her türlü gider. Tabii seksi seviyorsa yoksa siktir edin o kadını hangi görüşte olursa olsun.
Dinibütün bir erkektir.
buna evet evlenmem asla evlenmem diyenlerin dar görüşlü olduğunu savunurum
(ben açık bir kız olmama rağmen).