bugün

mesai saatleri dışındaysa sakıncası yoktur.
Sadece içkili mi? Senin benim bilmediğim ne tenhalar biliyor onlar hey gidi.
türbana elini uzatırsan o elin kırılır .

bugün kırılmazsa yarın kırılır .

neden ?

sen değerini bilmiyorsun ama başkası biliyor .

saygı duyacaksın yani .

türbanı yok etmeye senin dedelerinin gücü yetmedi senin lafların sözlerin mi yetecek .

akıllı olun lan biraz .

etki yapıyorsunuz tepki görüyorsunuz hala eliniz de var sıfır .

acaba neden .
günah işleme özgürlüğüdür.
Bodrumda diskoda barda takılması kadar absürt değildir. Bu gözler gördü bunu. Sikişip, her haltı yiyip namuslu gözükmek için kapanan modern sıkmabaş mantığı tam da bu işte.
Parkta sevişeceklerine barda sevişsinler.

Her şeyin raconu var.
normal değildir ve normalleştiremeyeceksiniz.
hem kuran'da yazmadığı halde başımı allah için örtüyorum diyip hem de allah'ın kuran'da açıkça yasakladığı bir şeyin yapıldığı mekanda boy gösteriyorsan, türbanı fethullah gibi bu toplumu abd gibi dış güclerin isteği üzerine geri bırakmak için silah olarak kullandığını ilan edersin.
biz de bunu algılayamayan körler anlasın diye vurgularız.
bir kapalıya bencede yakışmaz bir hareket ama bu onun o mekana gidip kapalı diye o içkiyi içmeyecek değil. içedebilir, gidedebilir. hepimiz kendi bacağımızdan asılacağız. tartışmak bile saçma.
türbanlının içkili mekana girmesinde sakınca yoksa üniversite ve devlet dairelerine alınmamasında da sakınca olmamalı o halde. hani dini için kapanıyordu ya ortada bir din yoksa kapanmasına da gerek yok bence. ama siyasi partilerden para yardımı alıyorsa o baska tabi ickili mekanda türbanla takılmasında sakınca yok.

Secim öncesi magduriyet sıçmakları.

Halimize acıyıp bize oy veriniz vol.2
Günah özgürlüğü evet. Ama açık alanda bu tip özgürlüklerin kullanılması kısıtlı beyin ve kısıtlı empati sahibi insanların genelleme yapmalarına neden oluyor.
E tabii “günah benim, özgürlük benim; onların kaynakları kısıtlıysa bana ne?” de diyebilirler.
Ama yine de tasvip etmiyorum. Yer yer beni tasvip etmeyen insanlar da oluyordur. Ne güzel dünya, ne güzel ülke, ne güzel kafalar.