bugün

(bkz: cahillerin yazmak yerine okuması)
edit: başlık başa kalmış
(bkz: super fikir)
doğru bir önermedir. bunlar saçlarını, erkeklerin görerek

orgazm olacaklarına inanan insanlar olduklarından ötürü

türban taktıklarına göre, bıyık takarak erkekleri

kendilerinden tiksindirme yoluna gidip amaçlarına

ulaşabilirler.
kendi s.kindirik isteklerine "özgürlüğüm" yaftasını yapıştırarak zerre taviz vermeyen devrin modernlerinin kendi gibi olmayanlar için nasıl da kolay karar verebildiklerinin resmi kanıtı.
aynı düşünce parıltısının kelimelere dökülmüş halini ünlü fransız ihtilalinden hemen önce fransız halkı da duymuştur: "ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler."
türbanlılarla dalga geçmekten başka birşey değildir.kınanmalıdır.
sacma sapan bir onermedir. canim birsuru sey soylemek istiyor ama sevgili gammazim her an tetikte durdugu icin ve "chat tarzi entryler silinir" diyecegi icin yazamiyorum ne yazik ki. bu kizlar zaten ozgurluklerini yasayamiyorlar. dini inanclari yuzunden egitim haklari ellerinden alinmis. ben bile acik oldugum halde bu sacma sapan yasak karsisinda deliriyorum. kim bilir onlar kendi ulkelerinde boyle muamele gormekten neler hissediyorlar. boyle bir durumda boyle alay edercesine bir baslik acmanin ne alemi var? insaf yahu...
insanların sadece görünümlerine göre girişlerde çevirme yapanlara mesaj mahiyetinde uygulanabilecek esprili bir eylem olabilirliği yüksektir. Katı bakılmaması gerekir. Alt metin doluluğu gayet yüksektir ve ses getirici olabilecek türdendir. Yasaklamalara bıyık altından gülücüklerle sosyal mesaj da verilmiş olur. Eylem olarak mantıklı ancak uzun süreçli uygulanmasının önerilmesi türk telekom reklamlarından bile iğrençtir.
insanın beyninin içindekilerinden çok üstündekilerle ilgilenen şekilci toplum anlayışımız devam ettiği sürece bunada bi ceza yada yasak buluruz biz merak etmeyin.
ille de kampüse girmek isteyen sıkmabaşlara önerilen eylemdir. sadece bıyık değil kırli sakal da bırakabilirler.* tabi bunlara bu sakal fikrinin b.kunu çıkarıp ak sakallı dede gibi olmamaları da tavsiye edilmektedir.

(bkz: son yılların en iyi fikri) *
(bkz: yaşasın zalimler için cehennem)
(bkz: cahilin yanında kitap gibi sessiz ol)
sözlükte benzeri bulunan çemiş önermesidir.
(bkz: #1811596)
ortada yiğit özgüre benzeyen bir ton hatunun dolaşması demektir.
'' biz öyle kıt kafalı insanlarız ki size bulabildiğimiz çözüm budur '' cümlesinin başka türlü söylenişidir..bir de '' gitsin arabistanda okusunlar '' mı vardı neydi..
(bkz: türban yerine peruk takmaktansa kafayı kazıtmak)
(bkz: baydin be yeter deyip tukuren uuser)
pantolon giyilmek suretiyle tamamlanması gereken türbanlı aktivitesi.

Üstte bıyık, kafada türban, altta etek olursa, değil türk polisi, muz cumhuriyetinin polisi bile manyak olduğuna inanmaz.

Diğer bir alternatif çözüm için
(bkz: Türbanlıların türban yerine başörtü bağlaması)

Sanırım bu tarz bir uygulamada sorun çıkmayacaktır, zira türban ile başörtüsü farklı unsurlar olarak değerlendirilmektedir. Askeri bölgelere başörtülü annelerin gayet rahat girebildiklerine yakinen şahidim.

Şaka bir yana, bu kızcağızlara çok eziyet ediyorlar gerçekten de. Bırakın yahu ne istiyorsa yapsın. Atatürk cumhuriyeti bunlarla yıkılacak kadar çürük müdür?

Kaldı ki türbanlı kızların, modern türkiye ortamındaki özgürlüğü bırakıp da farklı bir baskıcı rejime razı olacaklarını hiç sanmıyorum.

Ve asıl korkmamız gerekenler kimlerdir biliyor musunuz? Türban takan erkekler...
cumhuriyetçi kemalist elit kesimin aklına geldiği süper fikir. bir de bunlar sosyalist gördü mü bunlar dinsiz saygı neyim bilmez derler, gel gör ki inanca en büyük saygıyı gösteren yine bu sosyalistlerdir. ne desem boş, türbanlı gördümü vebalı gibi bakanlar ama dışarıda bilmediği özgürlük lafını kullanıp, çocuklarımız bale yapsın diyenler.. kaç çocuk bale yapabiliyor bu ülkede, daha doğrusu kaç çocuk karnını doyurabiliyor bu ülkede, ama onlar için önemsiz onlar elit kesim, onlar kendine özgürlükçü burjuva, yeri geldimi bayrağını alıp festivale gider gibi mitinge gider, devamında da maça gider akşamları hiçbir şey olmamış gibi, sora da bağırır laiklik elden gidiyor diye, neymiş türbanlılar üniversiteye girecekmiş. ben de laiklik-türban ülke yoksullaşıyor kurban diyeceğim o elit kesime. *
türbanlı kızlar zaten bıyıklı olduğu için, gereksiz bir konudur.
sarkık bıyık olursa arkalarına mhp'yi de almış olurlar.
türbanlıların peruk takmasi yerine biyik birakmasi, daha sonra da o biyiği bu basligi acana burkması ile sonlanacak eylemdir. Lakin bu başlığa ne tanım yapılır, ne de yorum.

(bkz: tespit yaptım kankam gibi celebriti olucam)
(bkz: anladın sen) *
dini alay konusu eden tek hücrelilerin açacak başlık bulamayıp kıçlarından uydurdukları saçmalıklar silsilesidir.. nedense bu tür konulara lepistes kıvamında atlayıp beyinsel aktivitelerının ne kadar gelişmiş oldugunu gösteren pek cok hücre bulunuyor. gelişmiş espri kalitelerını gösterebılecegı yerlerı bu kadarıyla mı sınırlı bılınmez ama bu kişiler dinleri hakkında sorulan sorulara mantıksızca ve kendi tek hücrelerine göre cevap vermeleriyle biliniyorlar.
alakasız şeylerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş saçmalık sapanlık abidesi fikir.
(bkz: yaran başlıklar)
amaclari sadece din ile ve dini yasamaya calisanlar ile dalga gecmek olan parazit cikarip eglenmek olan bazi insanciklarin her zamanki gibi sacmalamasidir.
amaclari bellidir... parazit...... rabbin emri basimizin tacidir.
allahın beyin yerine saman koyduğunu düşündüğüm düşüncenin sahipleridir, millet sana ona buna vermek için mini etek giyiyorsun diyor mu? bu nasıl bir suçlamadır!