bugün

inancı gereği kapanan türbanlı kardeşlerimizin parkta, bahçede öpüşmesidir. ama onlar müslüman.
Zeytinburnu sahilinde her zaman görülebilecek fantezidir.

(bkz: yiyişen türbanlı kız)
normal bir fantazidir.

türbanlı diye vajinasının ağzını dikiş makinesi ile dikmiyor ya, sevişecek, oral, anal, hard, deniyecek, insan lan oda insan.
Turbanli diye fantaziden yoksun degildir... onlarinda bazi duygusu, istekleri, arzulari vardir...
(bkz: Gerçek islam bu değil)
görsel
Yahu millet artık çoluğu çocuğunu alıp parka gidemiyor.

Bu ne lan? Ayıp denen bir şey var.
Asfaaggagagah ne güldüm başlığı görünce ulan ne adamsınız resme bak asadfdssdss.
yıldız parkında görülmüşlüğü vardır. çarşafın altına almış elemanı hoplaşıyorlardı. nasıl bir kafaysa artık...

edit: eksi veren arkadaşın amacı neydi acaba?
Yaygın bir fantazi. Aslında türbanlı fantazisi ülkemizde yaygın olan bir şey.
(img:#1660211)

(img:#1660212)

(img:#1660214)

(img:#1660213)

(img:#1660215)
görsel
Dizilerdeki bol öpüşmeli sahneleri görüp etkilenmişler. Ne yani yalan mı? Bu ahlaki bir erdemse açığından kapalısına toplumu yozlaştıran, ahlaksızlığı normalleştiren şeytani medyanın hiç suçu yok tabi. Onlar su katılmamış süzme yoğurt. Milletin gözünün içine soka soka seyrettirilen filmler çok masum. Hadi, konuşun bir iki kelam da onlara söyleyin. Bu gençliği bu hale kim getirdi? Hadi ne duruyorsunuz, ilk taşı günahsız olanlar atsın. Madem öyle. Yoksa siz muhteşem sülü, onca karıyı koynuna alırken kafayı mı çevirdiniz? Yataktan yatağa geçen ferhundeyi seyrederken neler hissettiniz acaba? Ya orospu yapılan eyşan? Yada binbir gece kepazeliğini bir geceliğine binbir fırıldağı çeviren paranın kılıfıyla örten ahlaksızlara yuhhh mu çektiniz? Ahlakmış. Sen onu benim külahıma anlat. Türkiyede var olan/yada bitirilen/kalmayan birazcık ahlakı da türbanlılar mı bitirmiş yoksa? Vah vah vah.
türbansızların rezidans fantezisi kadar değil dir olamaz da zaten .
Türbanlıların parkta yiyişmesine hiç ses etmem. Kendi arzusudur, ister kapalı alanda cimasını eyler, ister outdoor fantezisi ile french kiss icra eder.
Bu kişinin kendi bileceği iş. Başı açık, başı kapalı dinlemez.

Gelgelelim, yine bu türbanlılar her b*ku yemelerine rağmen, başka kadınlara laf atarlar. Yok saçları acıkmış diye yollu yaparlar, yok kafa kılı görünüyormuş diye or*spu yaparlar. Altı k*rhane, üstü minare dolanır ortalıkta, sonra gider garibanın kızına hakaret ederler.
Hah, Tiplerine de baksan yüzlerinden 20 dairelik binayı astarlayacak kadar boya çıkar.

Benim derdim bunlarla. Git yiyiş, keyfin bilir. Fakat sonra dönüp de sırf başı açık diye yediğin b*klara bakmadan Başka kadınlara laf atmaya çalışma.
(bkz: gerçek islam bu değil)
outdoor bu sayede doğdu.
car, park, garden, office garden, wc, forrest genellikle bu türün mekanlarıdır.
güneş giren yere doktor girmesin diye yapıyorlardır.
public seviyor olabilirler.
Seversiniz.
güncel Önemli Başlıklar