bugün

sevmem için 1 tek neden söyle sevmezsem ne olayım onu da söyle.
(bkz: ter kokusu)
Türbanlı var türbanlı var şimdi. Kıçını açıp başını kapatanı var. Başını kıçını kapatıp sanal seks yapanı da var. Açıkcası pek güvenilir olmuyo bu türbanlılar. Tabi aralarında gerçek kapalı müslümanlarda mevcut o yüzden genelleme yapamayız yapmamalıyız.
islamda olmayan bir şeyi başlarına geçirmeleri/takmaları. kuran-ı okumayan bu kardeşlerimiz gerdan gibi cinsel sayılan yerleri kapatmayıda bilmezler ve resmen göt,göğüs açıkta gezerler.
otobüs metrobüs metro gibi toplu taşıma araçlarında tutunma demirine tutunurken yanlışlıkla eline falan çarpınca, hunharca sikmişsin muamelesi yapması..
Türban takip bacaklarını gösteren kadınlar var. Neden peki? Sadece bu grubu genelleme yaparak sevmiyorum. Bacaklarını gösterdiği için değil, başını gösteriş için kapattığı için.
Ben hepinize bayılıyordum.
Başka sebep göremiyorum. kâfir olanı anlarım ama müslüman olup bırak sevmemeyi kuduz köpek gibi ağzından bok akıtanları bir türlü anlayamıyorum. Sanki hepiniz dört dörtlük mükemmel müslümansınız.
görsel
türbanlıları sevmeme gibi bir kanaat getirmek ve bunu genellemek şahsımca pek mümkün değil. tamamen kendi tercihi olan ile toplumdan kendini (haklı ya da haksız sebeplerle) tecrit eden güruhu en azından düşünsel olarak ayırmak gerekir.
türbanlıları sevmek ya da sevmemek diye bir sınıflandırma olamaz arkadaşlar. bin çeşit türbanlı var.

hangisi ya da hangileri?

türbanın türevi çok fazla çünkü.

eğer başıma bir şey gelmeyecekse;

saçma bir tepki.
Inancli degil bagnaz insanlar topluma zarardir. Ancak turban uzerinden yine orospu diyerek kadinlara kin kusan insanlar daha korkutucu. Bu orospu yaftasi binlerce yildir tutuyor, cunku kadinlar da kabul ediyor bunu ve kendisinden daha 'namussuz'gordugu kadinlara bunu soyleyebiliyor. Dunya yıkılır bu namus meselesi bitmez.
görsel
Türbanı beyni ile değil sosyal statü sahibi olmak için taktıklarından soğuk dururum türbanlı insanlara karşı.
Benim ailemin çoğu da tesettürlüdür, ama hani eskiden bazı teyzeler vardı ya biz sokakta maç yaparken düştüğümüzde ayy yavrum diye tanımasa dahi koşarak gelen melek yüzlü teyzeler - çoğu tesettürlü olan - vardı ya onlara eyvallah, onlara can feda. Ben o insanların bugüne kadar bir kere mağdur edebiyatı yaptığını, ülkenin değerlerine hakaret ettiğini, Atatürk düşmanlığı beslediğini görmedim.

inancı ile insan isterse soyunsun isterse siyahlara bürünsün amenna.

Ama imaj için, statü sahibi olmak için, izlenim için tesettür takanlar sizden igreniyorum. Bu arada merak etmeyin çat diye hemen anlıyoruz yüzünüze baktığımızda bu o melek yüzlü teyzelerden mi yoksa şeytanlık peşinde olan mı diye
Sen kalk Atatürkçülüğü tesettür karşıtı bir hale getir, kendi vatandaşının giyimine, kuşamına, imanına savaş aç sonra da " türbanlılar Atatürk düşmanı" diye tutturup kendi kendine dövün.

sizin aklınızı siykeler aklınızı. Oğlum, ölmüşünden dirisine kim varsa bu milleti olduğu gibi kabul edecek. Varmı öyle kendi milletine tesettür giyiyor diye savaş açmak! Bu devletin üzerinde yaşayanlar tesettür giyip sakal bırakıyorsa çalışanı da okuyanı da tesettür giyip sakal bırakabilecek. Halkına yabancı , imanına savaş açmış devlet mi olur lan uyuzlar! Sizin tesettürlüye, sakallıya yaptığınızı ecnebi devletler yapmadı anasını satayım.
Türbanlılarla fazla diyaloğum yok lakin annemin Kuzenleri türbanlı. Ve evet Atatürk düşmanılar ve bunu açık açık söylüyorlar. Bir gün tepem attı bu türbanlıların çomar annelerine(70 yaşlarında) "Ata'mız olmasaydı kimin dölü olduğun belli bile olmayacaktı." dedim.

Pişman değilim benim gördüklerim Atatürk düşmanıdır.

Eksileyin çok da sikimdeydi.
Türbanlılar da ölüyordu bizi sevin diye. Sevmezseniz sevmeyin.
Türbanlılara gelene kadar sevilmeyecek o kadar çok insan var ki. Önemli olan bir insanın dış görünüşü değil sahip olduğu ahlakı, işini nasıl yaptığıdır. Böyle bir insan ister çağdaş olsun ister dindar olsun sevilir. Lakin bu ülkede bazı at gözlüklü zevat bunu görmek yerine hep ön yargılarını konuşturur. Bu başlıkta onlarla dolu.
aşağıdaki sebeplerden hangisinin 180 derece karşıtıdır?

a. türbanlıları sevme sebepleri
b. türbansızları sevme sebepleri
c. türbansızları sevmeme sebepleri
Olaya " Türkçülük" üzerinden dem vuran gundilerin olduğu konudur.

Yavrum , " ne mutlu türküm" demeyi kürde dayatınca bak ne oldu?
Kürt, Türk üm demese devlet yıkılacak mıydı?

Türkiye yi orta doğu ya çeviren meselenin pkk olduğunu görmeyen zihniyet! Size sokmuşlar kol gibi daha bacaklarını da soksalar bu kafayla onu da alırsınız.

Haydi doğudaki Kürtler i Türk et bakalım, Yiyor mu? Aklını ve egosunu sykdirtmişler sizin yüzünüzden ekonomi battı, insanlar birbirine düşman oldu, ülke bölünmek üzere.
Türkiye yi bu ırkçı zihniyet orta doğu bataklığına çekmemişte, tesettür giyen kadınlar çekmiş diyen zihniyet.

Sen dünya da 25 senedir varsın. Ama o orta doğu lu diye bok atmaya çalıştığın tesettürlü ve sakallı müminler bin yıldır varlar ve bu ülkeyi de onlar fethetti. Çanakkale savaşına mayolular mı cephane çekti anasını satayım?

Diğer taraftan Atatürkçülüğü kendi mezhebine ve ideolojisine kalkan yaparak dokunulmaz olmak isteyenler her zaman oldu bu ülke de.

diyorlar ki " o olmasaydı gavur dölü olurduk" ben bunun bedelini ödemiş bir ailenin çocuğuyum. 4 dedem şehit olmuş, birisi de gazi. Onun için kimseye borcum da eyvallahım da yok.

Ondan dolayı " Atatürk un canımızı kurtardığı için başımızı ve kıçımızı açmaya hakkı olduğunu söyleyen zihniyet" sykdir git dışarda havla.

Öyle bir Atatürk yok, bunları siz kendi ideolojinizi hakim kılmak için uydurdunuz.
Sizinle barlara gelipte bira içmek yerine, organik hoşaf içmeyi tercih ettiği için olabilir mi, tercihine saygı göstermek gerekmektedir.
hepsi bacımdır sevmeme gibi bir durum olamaz.
Ben seviyorum çok tatlı oluyorlar.
üç beş kişinin yaptığı şeyleri bütün tesettürlü insanlara yüklemek de ne biliyim…

Ayrıca siz sevmiyorsunuz diye, allah’ın emrinden vazgeçecek değliz.
Sevmeme gibi bir sorunum yok ama genelde daha çok arkandan bir iş çevireceklermiş gibi hissediyorum.
twitter'da gördüğüm, daha düne gelene kadar kendilerini adam yerine koymayan dinsiz cenaha yaranmak için, kendilerinin gasp edilmiş bütün haklarını iade eden hükümete hunharca sallayan tipleri görünce içten içe ayar olmuyorum değil. hükümete cantuğ sallar, berkecan sallar, pelinsu sallar, sen niye sallıyorsun amk?