bugün

28 şubatçılar haksız değilmiş.
Kapalı kadınları polise coplatmada 28 şubatçıları geçti bunlar, ihraç eylemi yapan kadınlar kuytulcular vs..
Hemşehri hemşehriyi gurbette dürtermiş adlı çalışma.
(bkz: friendly fire)
aynen 28 şubat döneminin türbanlı polisi aynen.
Gerçek islam bu mu.
eline sağlık diyerek çekirdek çitletip seyredilecek durum.
ilahi adalet budur.
bunlara işkence edercesine girişen polis neden öc*lan sloganı atan p*k'lılara girişmiyor. asıl bunu sorguluyorum.
f*rkancıları da hiç sevmem.
dipnot: iki siyasal islamcının kavgası
link nerde sorusunu akla getiren mevzudur. bu tip algılar 2000 li yıllarda kaldı..
Tengir sen zaten akapelisin, niye kendini başka türlü bişey gibi göstermeye çalışıyorsun.
türbanlı polis bacımın ellerine sağlık, vurduğu yerlerine zeval gelmesin inşallah...

sevgili arkadaşlar, bu furkan vakfı denilen terörist oluşum selefi bir örgüttür, tevhid inancına dayalı bir islam devleti kurmayı hedefler.
görsel

furkan vakfı yavru fetö'dür.

bunlar öyle acayip bir yapı ki, akp'yi ve tayyip'i bile cumhuriyetçi ve laik olarak görüyorlar.

düşünün, akp'yi laik ve cumhuriyetçi gören bizi ne olarak görüyordur kimbilir?

bunlar daha önce de sürekli bu tip provokasyonlar yapıp devletle ve polisle çatışmıştı, hatırlayınız en son geçen sene provokasyonlarında camileri kullanmışlar, "camilerde polis müslümanları dövüyor" diye yaygara koparmışlardı.
(bkz: 3 mayıs 2021 furkan terör örgütü provokasyonu/#44675346)

böyle aşağılık, böyle kahpe bir örgüt bunlar sevgili arkadaşlar.

furkan vakfı açık açık devlet karşıtlığı yapan bir terör organizasyonudur. provokasyonlarında da halkın en hassas olduğu din konusunu kendisine amaç olarak seçmiş ve fetö tipi bir algı çalışması yapmaktadır. ve tabi tüm bu algı çalışmalarını fetö'den öğrendikleri muhakkaktır.
görsel
görsel

bedenleri içerde olup, ipleri dışarıda olan devlet düşmanları da bunları desteklemektedir.
görsel

bütün bu devlet düşmanları büzüktaştır.
ortak paydaları, cumhuriyet ve atatürk düşmanlığıdır.
görsel

bakınız fonlanmış ruşen çakır da bu furkancıların savunucusu;
http://rusencakir.com/Furkan-Vakfi-olayi/6448

yani düşünün, gergerlioğlu ve ruşen çakır gibi tiplerin savunduğu bir oluşumun provokasyonlarına gelip, türk polisini gömmeye çalışıyorsunuz.

yapmayın...
önce bir araştırın bu furkancı teröristler kimdir, nedir, necidir, onlardan faydalanmaya çalışan fonlanmış şerefsizlerin amaçları nedir diye bir düşünün...

türk polisinin ellerine sağlık. devletin bekası için verilen bu mücadelede ayaklarına taş değmesin...
Aaaaa hepsi türbanlı.
Benim bacıma sevgilime eşime yapsın da göreyim bak ne yapıyorum o karıyı ben.

Yezidin torunları bunlar.
Durun siz hainsiniz!

Pardon kardeşsiniz *
Dini bir konuda bir şeyler yazmış olsam ebu öşek'in ebu cehil demesini anlarım da sabah sabah neyin atarı onu anlamadım.

Bunun türbanlı bacısını savunuyoruz, yine ebu cehil oluyoruz!
Turbanli bacin fetocu ise normal olan durum.
Sabah, yeni akit, akşam gibi özgür basın organlarına bak, belki kaynağı görürsün ebu öşek.

Ha bir de kendisine Süleyman soylu görünümü vermiş bir cuhape'li sahtekarın açıklamaları var. Sanki polis haksızmış gibi bir şeyler söylüyor, soruşturma açtığını filan ifade ediyor.

işte bunlar hep Cuhape oyunu. Hiçbir şey olmadıysa da bir şeyler olmuştur.
Alpaslan kuytul vakfı üyelerinin adana'da yapmaya çalıştığı basın açıklamasına yasa dışı (cahil öküzlere bilgi: basın açıklaması, toplantı ve yürüyüş yapmak anayasal haktır. Öncesinde Kimseden izin alınması gerekmez) saldırısı sırasında türbanlı bir polisin benim türbanlı bacımı dövmesidir.

Diğer polisler içinde copu iki eliyle tutup, yere yıkılmış adama var gücüyle vuranı mı ararsın, türbanlı, çarşaflı namahrem kadınları orasından burasından tutup, sürükleyeni mi ararsın,hepsi mevcut.

Demek ki benim türbanlı bacım edebiyatının çıktığı sokak beş hırsızlarmış, yağma düzeniymiş, enişte, kayınço düzeniymiş. Başka bir anlamı yokmuş.
güncel Önemli Başlıklar