bugün

otobüsten indiren kişi her kimse bulunup yargılanması gereken olaydır. böyle saçmalık mı olur?
Ya yalan ya da tezgah haberdir. O güvenlik görevlileri daha önce de orada değil miydiler? Böyle bir zihniyete sahiptiler ise daha önce çok daha fazla yapmış olmaları gerekmez miydi? Kürtçülerin standdaki 7 türke saldırması ve bu olay... Emin olun devamı gelecek bu tür haberlerin! Belli ki yeni bir hareketlenme oluşturmaya çalışıyor birileri.
otobüsten inerken bile ders vermiş öğretmendir. kemalistlerin ne denli faşist ve özgürlük düşmanı olduğunu ve din ve islam karşıtı olduğunu bize göstermiştir.
bir matematik öğretmeninin odtü'ye hangi sıfatla girmeye çalıştığını haber yazmamış. öğrenci veyahut odtü çalışanı olsaydı girerdi. her gün yüzlerce başörtülü arkadaşlarımızla beraber derslere giriyoruz. değilse sadece görmeye geldiği yakınıyla birlikte içeri giriş yapabilir. başka türlü içeri girmeyi nasıl beklediğini ben anlamadım.

yani bu biraz şuna benziyor. elini kolunu sallayarak, "içerde stad varmış ben bi bakıp çıkacam" diye odtüye girmeye çalış sonra da içeri alınmayınca "bıyıklarım var diye böyle yaptılar" edebiyatına gir.
inanç özgürlüğünün taciz edildiği anlardandır.
yalan mı gerçek mi bilinmez ama artık bu saçmalıkların sıktığı kesin.
şu dönemde pek gerçekçi gelmeyen olaydır. eskiden kimin ne zorluk çektiğini herkes biliyor, ama şuan kapalılar sefa sürüyor bunu da kabul etmek lazım. hee derseniz ki yıllarca cefa çektiler şimdi çok mu gördün? eyvallah haklısınız ama bu tarz asparagas haberlere de pek gerek yok şahsen.
günümüze yakışmayan ortamı geren saçma sapan olay. ama işi gruplara yormayalım ve o kişi üzerinden değerlendirelim bir kere ve çoğunluğun aynı görüşü benimsediği bir olayda bile gruplaşmalara izin vermeyin. bunu yapan adam oradaki tek bir piç evladı güvenlik görevlisidir. görüşü, dini soyu sopu ne olduğu önemli değil. bak kemalistlerde haksız bulmuş eleştiriyor ama sen hakaret ederken kemalist sıfatı yapıştırıp küfredince adamlar alınabilir. benim gibi bizzat o kişinin şahsına olmak üzere senin geçmişini sikey*m ibne gibi küfür edin tartışma da yaşanmasın. ha bunu yapana destek veren dingillere de bir çift laf etmek normaldir.
yobazlığın son yere geldiği yer.
inanılması zor haber.
yok artık daha neler.
odtü'de ilk değil bu tarz bir şey, bu sene yaşanmış örnekleri var medyada.
(bkz: alevi oldukları için yakılan insanlar)
iddia kaynaği sıkmabaşin kendisi olduğundan sebep gerek mümin kardeşlerimizin gerek kemalistlerin dikkate almaması gereken hede hödö şeyi.
annemiz-ablamız-kardeşimiz camiye-kabeye oldukları gibi gelsinler, taşlayarak öldürün.

siz başörtüyle rock konserine gidin, meclise girin, okullarda ninja gibi gezin.

tatlı olarak ne arzu edersiniz ?
büyük bir yalan.
Yobazlığın yönünün olmadığını gösteren olaydır. Başı açık diye de indirilse yine yobazlıktı, şimdi de yobazlık. Değişen şey sadece dar kafaların sahipleri.
mağdur olma hükmünü kaybeden dincilerin yeniden parlama sürecidir.

sanki 12 yıldır ben yönetiyorum ülkeyi.
fatihte eşofmanla otobüse binen bayana çember sakallı köpeklerin ve çarşaflı çıyanların bizi günaha sokuyorsun diye otobüsten kovmalarına alkış tutan, ramazanda elinde tostla otobüse binerken yobaz otobüs şöförünün gazabına uğrayanı destekleyenlerin sarıldığı haberdir.
Odtülü gerzekler solcunun çomarı olarak adlandırılmalıdır.
Sürekli türban mağduriyeti yaratıp seküler kesimin hayatına her yönüyle tecavüz eden akp nin yeni saçma haberi. Türban bir örtü değil, silah. Akp ne zaman sıkışsa bu türbanlıları kullanıyor. Türban takınca otomatik olarak mağdur oluyorsun. Bu yüzden türban akp nin propaganda sembolü ve parti amblemi. Dini bir tarafı kalmamış, siyasi giyiniş tarzı. Bir nevi nazi sembolü.
Haber için bir kaynak yok mu?

Bir de türbanlı kadının başına bir olay gelince ortalığı ayağa kaldıranlar türbanı olmayan bir kadın tecavüze uğrayınca “o saatte orda ne işi varmış” veya “zaten yolluymuş “ diyorlar. iki yüzlüsünüz.
odtü'yle bir ilişiği yokmuş ve kartsız martsız kampüse dalmaya kalkmış da ondan almamışlar.
görsel
(bkz: çomarların köpek boku komplosunu örtmek için ortaya salladıkları mağduriyetin de komplo çıkması)
güncel Önemli Başlıklar