bugün

türbanlı insan günah işleyemezmiş. çünkü meryem ana'ymış, rahibe teresa'ymış, hatta peygambermiş. pardon peygamberden de üstünmüş çünkü peygamberler de günah işler...
caiz değildir.
istediğini yapmakta özgür olan insanın yaptığı bir eylem sadece.
size ne lan türbanlısından da türbansızından da.
gayet normal olan bir durumdur.
not: kemalistim.
türbanı nerene taktığınla ilgilidir. bakmak var görmek var.
(bkz: günah)
başı açık bir kız yapsa bu eylemi sürtük olur, kaşar olur, gönül eğlendiriyor olur fakat türbanlı bir kız yapınca ne var canım bunda çocuklar birbirlerini seviyorlar, niyetleri ciddidir belki olur. çünkü türbanlılar namusludur ya, onlar her şeyin en doğrusunu bilirler ya, o baş kapalı diye ahlaklarına laf söylenemez ya. öyledir işte.
hangi eliyle tutuştuğuna göre, sonucunun değişebileceği durum. ben sağ elle mekruh diye biliyorum ama? *
türbanlıların çoğunun bilinçsiz olarak türban takmasından kaynaklanmaktadır.
kişiden kişiye değişir ki bunun günahı herkese. sadece türbanlıya mı günah?? kime ne ki ne isterse yapar.
dinkültürü dersinde kopya çeken müslümandır ayrıca.
ahlaksız davranışların başında gelen bir tür icraattır.
sakıncalı olmayan durumdur. neticede onların da hisleri var, duyguları var kukuları var.
kemalist gevşeklere dert olmuştur. evet..
türbanı gösteriş içiin taktıklarının göstergesidir.

yazıklar olsun böyle ahlaksızlara.

sevgiler...
ustu minare alti kerhane sozu aklima geliyor gorunce adam sanki karisi gibi kantinde milletin icinde opup kokluyor amk .
neyi ne için yaptığını bilmeyen sadece yapmak için yapan insanlar olduğunu gösterir. bazıları sırf namuslu görünmek için türban takmakta.

malesef ülkemizin cahilleri için kafası kapalı kız namuslu kızdır. creampie ve hardcore ilişkileri olsa bile öyledir. haa bunları görüp bunlar gibi olmamak için kapanmamak ise daha büyük aptallıktır.

öyle aptallar öyle akılsızlar var ki, kur'anda kapanma ayeti yok diyecek kadar ileri gidenleri gördüm. allah akıl fikir versin.

zaten rasulullah'ın hadisi günümüz dünyasındaki kadınların halini özetliyor.

"bana cehennem gösterildi, çoğunun kadın olduğunu gördüm."
iticidir.
Türbanlı da yapsa başı açıkta yapsa sonuçta günahtır. Sanki sadece turbanlilar için geçerli, herkese aynı derece de gunahtir.
normal ve olağan karşılanması gereken eylemdir.

çirkef matador: türbanlılar ısırsın seni emi mutsuz.
ilişki şekline göre değişir. Fakat el ele tutuşması nikahsız ise islami kâideye göre caiz değildir ve başına taktığı türbandan dolayı 2 kat günah alırlar(mış).
açık kızlar tutunca birşey yok kapalı kızlar yapınca ooo ne oo amk?
Tutamaz diye bir kural yok ama size de değişik gelmiyor mu?

Haram diye saç telini sakınıyorsun ama haram olanın elini tutuyorsun.

Kapalı bir kızın sevgilisinin olması gerçekten bunu aklım almıyor.

Neyse saygılıyım olabilir şey.