bugün

ışid'in içi sızlar.
çoğu güzeldir.
görsel
aile baskısı ve cehalet altında yaşamaktadır bir çoğu. ben hiç türban şöyle diyen kız görmedim sözlüklerde, ama türbanımız ama türbanımız diyenlerin hepsi nerdeyse erkek bu kadar örtü fetişiysen sen tak yobaz kardeş. paranoyak, kadını üç adım geriden yürüten, yabancı filmlerde görülünce utanılan tiplerin kadınlara bu kadar baskı yapması ve elinden gelse kadınların dış dünyayla ilişkilerini tamamen kesicek olmaları ve kadınların da bunu kabullenmesi boktan bir olay. özellikle dikkat edin türban yaygarası koparanların hepsi erkek aq. sen tak o kadar türban fetişiysen kardeş.
ozellikleri
-olaganustu makyaj

-galaxy s5 telefon

-dar etek,dar pantolon

-kafası deve hörgücüdür

-sinsidirler

-cogunda arkadasının kocası veya sevgilisi ; kız kardesinin kocası veya sevgilisiyle birlikte olma fantezisi vardır.

kısacası cogundan uzak durulması lazım.
(bkz: kara lastik giyip bmw ye binen türbanlı kız)
beyni örümcek ağı bağlamış kızlardır. yarasa beyinli de olabilir gerçi ne alakaysa.
bazılar hoş tatlı güzel sevimli çağdaştır. güzeldir, tanımak istediğimdir.

edit: entry baya beğenildi sanırım aynı düşüncede olduğum kişiler çoğunlukta.
Hanım olanları olduğu gibi 5 para etmeyenleri de mevcut olan kızlardır.
Bir tane bulup evlenecem. Kötünün iyisi hesabı. Bi de işi olursa of süper valla.
türbansız kızlardan çok da bir farkı yoktur. saçlarını göremiyoruz sadece.
Ne istenilir anlamadığım kızlardır. inanç geregi bir seyler yapmaya çalısıyoruz herseyi türbana yormamak lazım.
Yazıklar olsun sizin gibi düşünenlere. Çanakkalede cepheye mermi taşıyan analarda kapalıydı. Çok sevdiğiniz Atatürkün 7 soyuda. Yazıklar olsun. Türkiye nin %68 i kapalı olduğu halde böyle düşünenlere.
gıcık olduğum kızlardır.
güzel kızlardır. bir tavsiyem var ama çok dar giyiyorsunuz kızlar açık kızlardan bile daha çok. böylece daha çok dikkat çekiyorsunuz diğer kızçelerden.
ağustos sıcağı gibi yanan kızlardır.
Hayattan soğuma sebebim.
Kafada türban
yûzde bir ton makyaj
dar badi
altta dar etek
yada kot pantolon
elinde s4 veya s5 telefon .
Herkes istediğini giymekte özgürdür tıpkı bu kızlar gibi. Üstsüz güneşlenen kadınları modern bulup saygı duyanlar bu kadınları eleştiremez.
Kapanacaksanız dar beyaz pantolon giymeyin amk. Geçen bir kapalı gördüm valla ben daha kapalıyım.
giydikleriyle oyş dedirten kızlardır.
Altlarina dar kesim kiyafetleri yakistiramadim kadinlar. Kendileri yakistiriyor ise turbani cikartmalari gerekiyor ki, pire yorgan yakmasin.
Türban kelimesi hep ayar olmuşumdur, başörtüsü onun adı.
genel olarak iyi görünürler ama malesef ki bazıları türbanı taşıyamamakta !!!
evlenilecek kızdır, bırak türbanı mini etek giymek için eylem yapan kızlar var düşünün artık.