bugün

ister kabul edin, ister etmeyin... sinirleniyorsanız buzlu badem öneririm. konumuza bodozlama dalalım...

ülkemizde hızla artan sayıları nedeniyle başları kapalı kızların ülkenin geleceği olması durumudur. hangi ülke siz karar verin... ancak bu bir gerçek. popüliterliği her geçen gün artıyor ve artacak. diğerleri gıpta ile baka dursun gümbür gümbür geliyor bu hanım kızlarımız. geleceğin anneleri onlar. cennet ayaklarının altında...
doğru önerme, türbanlı kızların sayısı git gide artıyor. bu yüzden geleceğin anneleri onlar olacaklar.

ve yanlış önerme, bedenle zeka bir tutulmamalıdır. türbanlı kızlara saygısızlık etmek istemiyorum elbette ama saçları açık kalınca günaha gireceğini ve bu yüzden cehennemde yanacağını düşünen insanların, geleceğin anneleri olarak çocuklarını düzgün bir psikolojiyle eğitebileceklerini sanmıyorum... ve cennet açık-kapalı gözetmeksizin annelerin ayaklarının altındadır, türbanlı annelerin değil...
hatta bu dünyanın geleceğidir denilerek kapsamı genişletilebilecek söylem.
(bkz: erkekler nerde)
tamamen inandıkları kutsal kitabı yanlış yorumlayan bir kaç mahlukat yüzünden gelecekte doğru olabilecek önerme.

Namahrem yerleri örtmeyi emreden kitapta hangi geri kafalı saçı almışsa..

Bilemedim bak şimdi.
çok doğru dosdoğru dopdoğru bir önerme!!!
gördüğünüz üzre "doğru"ların pekiştireçlerini de karıştırmaya başladık!!
din kullanılmaya müsait oldukça, "sizden" "bizden" davası sürdükçe, cemaat fikirliler ellerini kollarını eğitimden tutun da siyasete kadar her alana attıkçaaaaa evvvvet efendim "türbanlanmak" akıllıca bir eylem, "türbanlı kızlarımız" da geleceğimiz olacaktır!!!

fakat unutmayın!!! çalıntı soruyla şifreyle sınava girmek el s.kiyle gerdeğe girmekten farksızdır...
sadece dalga geçilebilecek bir düşüncenin başlık olarak vücut bulmuş halidir. Bu ülke laik tir ve atatürk' ün adı sonsuzluktan sonra bile anılacaktır. aziz nesinin işaret ettiği kalabalıktır ve çağdaşlıkla yolumuza devam ederek modern bir topluma dönüştüreceğimiz bir kalabalıktır.
(bkz: buzlu badem özentiliği)
kılda keramet olsa oramızda buramızda çıkmazdı. kıl kapamakla olmuyor hocam bu işler.
bütün türban takanları kastetmek çok yanlış olur...çünkü türban takıpta beş vakit namaz kılmayan oruç tutmayan yani islam dininin gereğini yerine getirmeyen çok fazla bayan var...türban takıp diz hizasında etek giyenler de mevcutken bu genellemenin çok yanlış olduğu kanısındayım...evet islamda örtünmek tabiki vardır fakat sen örtünürken diğer farz ibadetlerini yerine getirmiyorsan o çok farklı...
(bkz: skibp)
bu gidişata göre, doğru olma ihtimali olan cümle. ihtimal dedim sakin ol, tabi ki öyle bir şey olmayacak.