bugün

Troll was here.
Bunların dediklerini ciddiye almak da biraz ahmaklık değil mi?
Başını örtüp daracık kot/tayt giyen,
Beyaz penye altına kıpkırmızı sütyen giyen,
Hatta derin yırtmaçlı elbiseler giyen,
Alkol kullanan,
Zarı yırtılmasın diye anal seks yapan,
Sokaklarda sevgilileriyle sarmaş dolaş gezinen,
Türbanlıların bu tür beyanlarını ciddiye almak gerçekten ahmaklık.

görsel
görsel
götten ver anlaşılmaz beyza.
Var böyle bir şey ama bunda kapalı kızların değil ebeveynlerinin suçu var. Köylü ve muhafazakar, olasılıkla birbirleriyle kuzen ana-babaları dededen ebeden görme gelenekleri kendi çocuklarında da sürdürüyorlar. Fakat bu bilişim çağında ne denli mümkün ki? Şimdi 0 iq bir tip bile en az iki yıl dışarıda okul okuyor, farklı dünyalar görüyor. E heves de ediyor. Kıskançlık da bundan kaynaklanıyor. Kendini başka şeylerle avutuyor ama o da biliyor ki "derviş soğan yemez bulsa kabuğunu bırakmaz". Bu kızların büyük kısmı hayatına ne yazık ki kendine dayatılmış tarzda devam etse de biraz gevşetiyorlar eski usulü ve modern türbanlı denen kavram da buradan çıkıyor, az birazı evlenince yıkıyor tabularını az birazı da evden uzakta kalınca sıyrılıyor o kültürden. Ailesi nakşi büyüklerinin soyundan gelip de çok free takılan bir kız arkadaşım vardı benim, dediğim gibi embesil siyasal islamcılara kizıp tek celsede kategorilendirmeyin bu insanları. Onların kaderi aileleri.
Cidden bu nasıl bir zihniyet. Öncelikle neden türbanlı diyorsun?
Bu bütün kadınlarda olan doğal bir şey.

Şu boktan, anlamsız entarilerinizden bıktım.
Bu işin türbanı , açığı, kapalısi yok. Kadınlar birbirini kıskanır. Fakat buradaki ince çizgi beğeni boyutunda kalırsa bu kibarlık olur. Kem gözle bakıp, zarar vermeye kalkarsa o zaman kıskançlık ve fesatliga girer.
Kapalı kadınlar da bence çekici ve güzel. Kadın bu güzel olsa bile kendisi yine kıskanır rekabet için.
Aslında türbanlılarda değil tüm kadınlarda olan kıskançlıktir

Kendinden güzel gördüğü tüm kadınları düşman belliyorlar...
Özgür kadınlara düşman gibi bakarlar. Düşünsenize bütün ömür Astronot gibi gezeceksiniz. Sizce yaratıcı bunu emretmiş olabilir mi?.
normal kızları ahlaksızlıkla suçlarlar ama aslında mahkum hayatlarına kahrolurlar.
Sen bir de o türbanlıları evde gör. Ne cevherler var içlerinde. Hey yavrum hey.
Dışarda giymediklerimizi evin içinde giyiyoruz, çok da sıkıntı yapmayın.
Bilmesi gerekir ki, Iman ile kiskanclik birlikte olmaz.

Kiskanclik ruh ve beden hastaligidir, kimde bu huy varsa allah'in gazabina ugramadan tovbe etmelidir.
bu topluluk ve tarikattan nefret etmeme rağmen bir dönem mecburen imam hatip yurdunda kaldım. kıskançlıktan üstüme atmadıkları iftira kalmadı. her giydiğimi anneme şikayet ederlerdi, tabi bişey değiştirmedi bu ama bu toplumun ne kadar kıskanç ve haset olduğunu bir kere daha anladım.
Türbanlı bir arkadaşın Kısa şort giyen kızı görünce 'Hiç yakışmamış ben giysem çok yakışırdı. Açık olsam hep şort giyerdim.' dediğini duydu bu kulaklar. Birisi de 'Hiç bi şeye üzülmüyorum da bazı şapkalar çok güzel onları takamadığıma üzülüyorum.' demişti.
içten içe bazıları kıskanıyor çünkü onlar da insan.
katılmadığım tespit. (bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
3 yıldır tesettürlüyüm hiç böyle bir şey yaşamadım.
@2 etinden de sütünden de faydalanma durumunu yansıtmıştır.
türbanlıların yaşaması suçtur.