bugün

2017'nin en güzel olayları arasında zirveye oynayacak olaydır.

herkese adamlığın ne demek olduğunu göstermiştir bu yiğit kardeşimiz.
Adam zannettiklerimin bir çöp olduklarını gördüğüm konu. iyi ki bu sayfaya girmişim.
Tıp fakültesi öğrencisidir. Psikolojik sıkıntıları varmış. Umarım öyledir.
ileride okulunu bitirir doktor olursa, örtülü ve örtüsüz hastaları arasında ayrım yapacagini düşünmek bile çok kötü.
türbanlı olup olmamasının hiç bir önemi yok . kadına el kalkmaz!
Şu belirtme olayını anlamadım gitti "turbanli kadını, mini etekli kadını, sortlu kadını" ama hiç şey görmedim "deri ceketli erkeği, pantolonlu erkeği, gomlekli erkeği" olay hakkında duyar kasarken bile duyarsız bir başlık açıyorsunuz. Allahta bu adam ve bu adam gibilerini kahretsin.
adamlığın ve erkekliğin ne olduğunu herkese gösteren adamdır.
tıp öğrencisidir ve psikolojik problemlere sahipmiş.
Dinci faşistlerin algı oyunu.
Her gün bir yerlerde kadınlar şiddet görüyor.
Türbanlı olunca mı sıkıntı oluyor?
Tıp fakültesi öğrencisidir. Haberi duyunca ilkokul terk birinin yaptığını düşünmüştüm ama ne yazıkki bu şahıs ülkenin en saygın mesleklerinden biri olan doktorluğa adaydır. Ne demişler okumak cehaleti alır, eşeklik baki kalır.
chp'liymiş.

kaynak: götüm.
kadını savunnmak için saldıran adamın anasına küfretmek müthiş fikir. kadına şiddeti kadına şiddetle çözecekler.

"bak kadınlara saldırma yoksa ananı döveriz biri senin ananı bacını dövse iyi mi ha".
ister açık olsun ister kapalı olsun kadını döven erkeğin adamlığından şüphe etmek gerekir.
adam mı? ne adamı?
kesinlikle gılışdarın işi.
abi abi şahit yazın

olay olurken oradaydım

bu hakan kişisi olay yerine gelirkana

elinde telefonu vardır,

peki gılışdarım

emredersin gılışdarım

döşüne çalışırım başkanım falan diyordu

sonra mevziye yattı

abooovvv

o ne cebinden cehape bayrağı düştü.

neyse bu kadın geldi

cebinden bir gürbüz çıkardı

üzerinde cehape damgası vardı

bu kadına vururkana

bu cehape için dedi.

kendisi kesinlikle cehapelidir.

gılışdar istifa etsin.
Umarım gelecek neslin fikriyatı sizinkiler kadar kirli olmaz da şu tesettürlü-tesettürlü değil ayrımından tez zamanda kurtuluruz. Kadının başörtülü olduğu için darp edildiğine dair bir işaret var mı bu videoda? Neden türbanlı diye özellikle etiketliyorsunuz? Tweeti atan insan evladı da şort üzerinden yürüyüp stk'lara, medyaya falan taş atmış. Mağdur iki kadın üzerinden ideoloji yarıştırmak ne kadar çirkin bir şey ya, kendinize gelin. insani zorla feminizm aktivisti yapacaksınız. Eril tahakkümü bitireceğiz!

Ayrıca tek yumrukta devirmek nasıl bir tabir, boks müsabakası mı sunuyorsun akıl yoksunu. Lan siz cidden insanı delirtirsiniz. Yumruk atan adam, vuran adam falan dersin; övüyormuş gibi tek yumrukta devirmekten bahsetmek de ne oluyor.

Bu adam gerçekten şerefsizin teki ama sözlükte, twitter'da, bilmem nerede bu konu hakkında ileri geri konuşanların da o adamdan farkı yok. Kadın şu yazılanları okusa bir yumruk daha yemiş kadar olur. inşallah o şerefsiz hak ettiği cezayı alır, inşallah bahsettiğim ikinci güruh da tez zamanda belasını bulur.
hırsız oğlu hırsız akabenin, böl ve yönet politikasının sonucu.

aslında işi yapan sakallı makallı bir tip olmasa bundan bile

bir maaduriyet devşirecek, aha da dürbanlı bacıma bir adadühçü neyin saldırdı

diyeceklerdi. şimdi o imkan da yok. kadın türbanlı olmasa

bu dinci medyanın ne diyeceği belli

efenim bir kereden bişe olmaz.
Orospu çocukluğunun chplisi akplisi olmaz. Orospu çocuğu her zihniyette oropu çocuğudur.
Problem şu ki cana karşı uygulanan suçlar mala karşı uygulanan suçlara uygulananlar kadar yaptırım gücüne sahip değil o yüzden her dakika bir zorbalığa toplumdaki her birey maruz kalabilir çünkü kanundan korkan kalmadı.
Olayın bu çerçevede değerlendirilmesi gerekirken şortlu olsa haber olurdu falan demek bizim bu konularda neden yol alamayacağımızı da gösteriyor adeta çünkü toplum norm değer ve yargıları anormal sapmış durumda. Kimi sadece dini referans ile olayları değerlendiriyor kimi sadece maddi kimi siyasi kimi de cinsiyetçi. Ve her teşhis farklı ama illa yanlış kapıya çıkıyor.
Doktor olmuş ama adam olamamış chp üyesi dhkpc sempatizanı bir adet oksijen israfı.
şerefsizdir. ondan şerefsizi de halen kıyafet konusu yapandır.

vay efendim etekli olsa gündem olurmuş muş..

lan götveren çık sen de kadının hakkını savun madem karşındaki yapmayacak diyorsun. 2 adım atıp eylem yapamıyorsan, gündem yaratamıyorsan niye solcuları suçluyorsun?
Ne gerizekalı adamlarsınız psikopat orospu cocugu kadın dövüyor ulu orta sözlükte chp akp tartışmasına giriyor yuh amk.
işi chp' ye bağlama girişimleri aktrollerin ellerinde patladı.
bu olay, ak zihniyetin içinde ne kadar karaktersiz, şerefsiz olduğunun tescili oldu.

işin ilginç yanı,
kendi insanlarını o kadar saf,
o kadar salak,
o kadar keriz,
o kadar kandırılmaya ve tepe tepe kullanılmaya müsait görüyorlar ki,
istedikleri yalanı sallayıp, istedikleri iftirayı atabiliyorlar.

not: böyle giderse, bir gün bunları kendi kitleleri şeydecek.
hangi gorusten olursa olsun, hayvanin tekidir.
okuyan eşek.
güncel Önemli Başlıklar