bugün

vay orosbu çocuğu denilen adamdır.
yoktur öyle bir doktor. alevi çocuğu muayene etmeyen orospu çocuğu doktor vardır.
hipokrat yeminini çiğneyen, ismail korkmaz'ı feci şekilde darp edildiği halde gözetim ve tadavi altına almayıp evine gönderen yobaz doktor bozuntusuydu.

şimdiye kadar laik bir doktorun yobazlara başmadığına dair tek bir olay olmamıştır. eğer olsaydı, baş troll bunu yıllarca temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp kullanırdı. ama, böyle bir olay olmasa bile baştroll'ün akıldaneleri böyle bir senaryo üretebilirler. tıpkı, "türbanlı bacımıza saldırdılar" yalanı gibi.
kadının kocasından dayak yeme ihtimalini düşünmüş doktordur.
Doktor olabilmistir fakat insan olamamistir, zira hekimlikte insanlar degil hastaliklar kategorize edilir.
Hipokrat yemini etmemiş doktordur. Zira, ülkemizde her daim bunun tam tersiyle karşılaşırız.
öyle bir şey yoktur. erkek doktora gitmeyen yobaz türbanlı kadın vardır.
hbbia'nın yine ironinin zirvesine çıktığı anlatıdır.

yazdıkları tamamen ironidir, sözlüğün kıymetlisidir hbbia.
(bkz: buna inananın ağzına dolu dolu sıçayım)

benim yorumlamam bu kadar.
hayattan tiksindirir.
doktor olmuş ama insan olamamış şahsiyet .
olmayan doktordur. ütopyadır.
hiçbir doktor böyle birşey yapmaz.
okumaktan beyni sulanmış, dolayısıyla hipokrat yemini unutmuş olan doktordur...
daha da garibi erkek doktora muayene olmayan şeriatçı da vardır. belki bu ikisi de hurafedir bilmiyorum. ama bildiğim tek bir şey varsa o da hicbiseyebosunaiclenmeyenadam ın trollden de öte bir şey olduğu.
ettiği hipokrat yeminini unutmuş doktordur.
yanılmıyorsam çıkmıştı böyle bir haber geçen yaz. Kadın başörtülü, resmi geçersiz diye hastaneye sokulmamıştı ve vefat etmişti.

düzeltme: evet doğru hatırlıyormuşum.

(bkz: medine bircan)
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
yoktur böyle bir durum. çünkü hipokrat yemini denen olayda hikoprates in söylediği ve tüm doktorlara söylemesi için miras bıraktığı öyle cümleler vardır ki, hayvan olsanız böyle bişey yapmazsınız..

dolayısıyla durumun orijini şudur ;
---dohtor beni ellemesin! benim gocam yapar emeliyaatı.. *
bu zihniyetle doktor senin neyine amele beyin özürlü seni?? git bilmemnerdeki hoca efendiye, güzelcene bir muayene etsin seni, hiç bişeyciğin kalmaz, üstüne hamile bile kalırsın hatta..
ohh miss..

(bkz: laikliği karalama kampanyası)
(bkz: laiklik ülkenin genel kuralıdır)
(bkz: beğenmeyen varsa anasını da alıp gitsin lan o zaman)
böyle bir doktor yoktur. ancak bazı dinci sermayeli özel hastanelerde, hipokrat yeminini unutarak, erkek hasta tedavi etmeyen türbanlı doktorlar çoktur, haberlere de sık sık yansımaktadır bu tür görüntüler.

(bkz: hasta erkek diye tedavi etmeyen bayan doktor)
hipokrat yeminini neresiyle ettiği merak edilen doktordur.
böyle bir hadise vardır ve ismi medine bircan olan bayan, evraklarında başörtülü fotograf oldugu için muayene dahi edilmemiş ve bu bayan vefat etmiştir.ailesi bu işin hala peşindedir, bu başlıgı görünce arattırdım ve mahkeme evraklarına ulaştım mazlum der sitesinde, buyrun inceleyin,

http://www.mazlumder.org/haber_detay.asp?haberID=108

bir başka link ise şudur, http://www.tevhidhaber.com/news_detail.php?id=50542

bu başlıgı açan ergen türkiye de yaşanan bu alçaklıktan habersiz yok daha neler başörtülüler abartıyor türünden kıçından hikaye uydurmuş, ölen bir can oldugunu gördügünde utanacak mı acaba? ergenekon silahlı terör örgütü üyesi olmaktan sanık, profesörlük tezi çalıntı olan kemal alemdaroglu nun ve chp milletvekili nur serter in, istanbul üniversitesinde yayınladıkları kılık kıyafet genelgesi geregi tedavisi yapılmayan bu kadın ölmüştür, peki bu despotların hakkında bir soruşturma yapılmış mıdır derseni hayır, bugüne kadar yapılmamıştır, hukuk bugün neden degişiklige direniyor bir nebze anlayabilmek için bu olayı okumak lazım.
boyle bir doktor yoktur. konu saglik olunca is degisir. ne zaman sacmalamaktan vazgececeksiniz?
aslında tersi vardır. erkek hastaya bakmayan yobaz kadın doktorların sebeb olduğu ölümler vardır .

hatta fakültede kadavraya don giydirene de rastlanmıştır.
doktor değildir.
türbanlı bir kadının göğsünü bir erkek doktora göstermek istemediğini anlayıp, hastasını bu sebepten muayene etmeyen doktor. * * *
türbanlı bir doktorun eline düşme ihtimali mevcut olan doktordur.