bugün

Ben tercih etmem hayat tarzımız farklı. Zaten evlilik hiç aklimda yok. Buraya atatürk'ün eşini koyanlara gülüyorum. Cumhuriyet döneminin elit tabakasından olan bir insanla cahil yobaz gerici anadolu çomarını bir tuttunuz ya ne diyeyim * .
koltuk tepelerinde ki toplu iğneler kaderiniz olur.
gerçekten allah rızası için kapanan türbanlılara kurban olun lan.
Önce o türban nedir onu bir türlü anlamış değilim. sonra başı örtülü bir kadınla evlenmek özel bi durumdur. Sevdiğiniz kadının size özel olması. Açık olanda özeldir tabii ki kişinin kafa yapısına bağlı bir durum. Gerçi ruhu kaşar olan yok mudur tabii ki vardır o zaten düşman başına. Değerlinin sana özel olması iyi bişey tabi. hem nazarda değmez lol.
Başı açık bir kadinla evlenmek fikrinden cokda farkli degildir.
Başı olmayan kadinla evlenmek istersen, o konuyu ayrı değerlendirelim...

Açık kapali baş önemli değil. Içi önemli içi..!
itiraf ediyorum önceden çok önyargılıydım buna. ailem de türbanlı birinin olmaması hatta sülalemde çok az. dıdısının dıdısı o derece. ama giderek bu ön yargı azaldı. dışardan bakınca daha sadakatli, sadece ailesine kendisini adayan bir kadın görüyorum. bu durum çok hoşuma gidiyor. ayrıca o gizlilik o mahremiyet beni çekiyor. kendine bakan ter kokmayan zayıf boyu boyuma huyu huyuma uygun birine denk gelirsem neden olmasın diyorum.
bu sıcakta olmaz.
millet görmesin sadece bana ait olsun eyvallah tamam da dışarda yanında gezdirmeye utanıyorsun o ne olacak?
hayal olsa gerek .
Hem bu dünyada hem öte dünyada mutluluğun anahtarıdır. Evet.
Şahsen yapmayacağım eylemdir. Akp gittiğinde Zaten çıkaracağı için kendimi 'kandırılmış' gibi hissederim. Gerek Yok.
ben karaktere bakıyorum başına değil. açığında kapalının da iyi kötü yanları var. önemli olan size uygun, doğru kişiyi bulabilmek ve onunla uyumlu, sevgi dolu bir ömür geçirebilmektir.
açık olan bir kadınla evlenmekten hiç ama hiç farkı olamayan bir evlenme olayı. insanların giyim tarzına göre mi evlilik kararı verilir ? bu başlı başına at gözlüğü takmak demektir. önemli olan insanın olgunluğu, evlendikten sonra eşine karşı olan saygı ve sadakatidir. türbanlı ya da açık. mesele insan olabilmek ve yalan söylemeden dürüst bir evliliği götürebilmektir.
isteyen erkeklerin yapabileceği eylem.
Ben evlenirim ne olacak yani insan değilmiş gibi bakıyorsunuz yazık ya.
türk erkekleri türbanlı ile evlebme derdinde çünkü,
şöyle bir algı var;
-türbanlı kadın namusludur, açık kadının işe belli değildir.
açık kadın samimidir, kapali kadın içten pazarlıklı .
bu da benim görüşümdür.
baş örtüsü kullanmayan bir kadınla evlenmek arasında tabi ki fark vardır, evlendiğin kişinin saçını ve yüzünün tamamını görememiş oluyorsun. Risktir.
Normal bir kadınla evlenmek arasında fark yoktur. inancı sebebiyle insanları klasmanlara ayırmak iyi birşey değildir.
Normal bir kadınla evlenmektir.

Algıcı orospu çocuklarına Atatürk ve latife hanım örneğini veriyorum, ister alın ister götünüze sokun.
kısmettten ötesi olmaz.
Günümüzde moda olan şeydir, kimi görsem hep türbanlı kadınlarla evleniyorlar.

Ben kathiyen yapmam tabi, türbanlı bir tanıdığım dahi Yok.
seve seve evlenirim tabiki ama huyu suyuda önemli ..
nasıl bir sevap işlediyseniz allah'ın bir lütfudur. evet.
Allah mesut etsin ne diyelim..
Her erkeğe nasip olmayacak nimettir.