bugün

olabilir ancak atatürk düşmanı olmayacak! şeklinde cevap vereceğim soru.
Neyin kararı zor, aylak kafa, millet hususi türbanlı istiyor, bazısı açık istiyor, bazısı tamamen çafşaf ı şerif, bazısıda içkici mini etekli kız istiyo, yani zor yok çok çeşit insan var saygı duyarız.
Evlenmek veyahut evlenmemek sorun değildir. önemli olan beyinlerin, dimağların örtülü kapalı olmamasıdır. Düşünce dünyası kapalı, hayata dar çerçeveden bakan kişi ile evlenilmez, ister başı açık ister kapalı olsun.
Amina bile korumvdsjksa şaka şaka kısmet tabi allah bilir ama ilk tercihim değil tabiy. Ana karakter önemli.
laik ve çağdaş bir birey olarak kesinlikle kabul edemeyeceğim bir şey. eşi insanın yanına yakışmalı ve görenler imrenerek ''ne kadar şanslı bir insansın deyip'' iç geçirmeli, ne o öyle türbanla başını kapat, pardesüyle de vucudunu, insanlar benim çok güzel bir kadına sahip olup ne kadar şanslı bir kişi olduğumu nasıl anlayacak.
Türban değilde tesettürlü bir bayan iyi olur diye katıldığımız başlıktır.

Türban chp zihniyeti tarafından müslümanlara zorla taktırılan bez parçasıdır.
Tesettür ise Allahın belirlediği sınırlar çerçevesinde örtünmeye yarayan herşeye denir adı ne olursa olsun farketmez tesettür olması yani vücudu gizlemesi bakışları üzerine çekmemesi lazımdır.
Turban takmasin . Başörtü taksin . Farkı bilenler vardır .
evlenmem daha doğrusu evlenemem çünkü Türkiye'de eşcinsel evlilik yok.
hiç kimseyle evlenmem. ilişki olur. ama evlenmeyin. ciddiyim. sonu bombok.
insanlari Türbanli Türbansiz diye ayirmayin amk önemli olan insanlik kalp güzeligi.
türban diye bir şey yok.
başörtüsüdür o.
cahiller.
Gönülbu AKADA konar bokada.
dikkat: çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz. (27)
hem turbanli hemde ataturk'u seviyorsa evlenmem. o bilgisiz biridir. ama turbanli biriyle neden evlenmeyim? seversem tabiki de evlenirim.
derdam kapanırsa olabilir.
Seks diye bir gerçek var. Türbanlı veya türbansız fark etmiyor.
Yeni nesil türbanlı olmasın,evlenilir.yani başını kapatıp başka bir yerini açan türbanlılarda var...
saat kaç ?. yaşıyor muyum ?. yav bsgg. sinirlendim ha. oç gece sen mi bizim pencereye taş attın.
(bkz: üzdünüz)
evlenmem. sebepleri var ama yazmaya üşendim.
Son derece sinir bozucu bir soru. Türbanlılar da sıraya girdiydi sizin gibi kokuşmuşlar için.
Tanıdığım, bildiğim o kadar türbanlı kızdan sonra bana başı açıklar daha doğal, samimi, namuslu geliyor. Türbanlı diye aldanmamak gerek. istediğim kızın başı açık ve hepsinden daha samimi, inandırıcı geliyor bana.
evet hatta türban bazı kızlara çok yakışıyor yüzleri ortaya çıkıyor.
Tesettürü tam bir hanımım olmasını isterim müslüman biri aksini düşünmez bile tabi içide dışı gibi olmalı.
Evet. isteğim de odur zaten. inşallah Allah karşıma öyle birini çıkartır.
Neden olmasın nasip.