bugün

türban kanununun yök deki 17. madde değiştirilmesi sonrası yaşanabilecek muhtemel olaylardandır.. ülkemin geleceğinin ne denli olduğunun kanıtıdır ki, zamanında atılan sağ-sol tohumlarınından feyz alamamışız, o kadar katlıam yetmemiş ki, bugün laik-antilaik tohumlarını atanları yüksek oy oranlarıyla başa getirebiliyoruz.. yine maşa başında ülkeyi yönetmenlere kalkanlara bişey olmayacak, olucak olan benim bilgili,kültürlü üniversite öğrencilerime olacak.. kocaman bir yazık!..

(bkz: komunistlerin turbanli masum bir kiza saldirisi/#3080083)
bir ütopya olarak birilerinin yapılmasını şiddetle arzuladığı bir hayal olarak karşımıza çıkmaktadır.

ki bugün bazı güruhların yaptıkları olayları gelecekte de onlar bize aynısını yapacak zihniyetiyle eleştirmek ne kadar mantıklı biri bana açıklayabilir mi?
veya kapalıların başı açıklara atacağı "pis kadın" bakışını hangi kaynağa dayanarak uydurduk?
"kişi kendinden bilir işi" katliamı.

saçmalama demeyin. bunlar yobaz. hepimizi kesecekler.
(bkz: olur buda olur bekle sen)
özgürlükleri (!) ugruna savasan bu kizlarimiz birgün gelecek baskalarin özgürlüklerini kisitlamak icin saldiracaklar.
(bkz: laikci aforizmalar)
neden insanlar böyle şey olmasıni istiyor anlamak zor . hatta böyle bi şey olmasi için para verenler var. ama genellikle (genellikle diyorum) fiyaskoyla sonuçlanir.
(bkz: kindar türbanlı) *