bugün

Bulundugundan haberim olmayan payan polislerdir.
ingiltere ve amerikada rejimi tehlikeye sokmamış polistir, allah o ülke vatandaşlarına hidayet versin, belki ülkemdeki ezikler, kompleksliler gene onları taklit eder de ahiretini kurtarır,

ayrıca, başörtüsü ne zaman ve neden türban olmuş, okuyalım öğrenelim,

(bkz: türban/#14781294)
(bkz: bir polis kadın)
eğer bikinili ve mini etekli bayan polisler de olacaksa destek görecek polislerdir.

sen tutup dinden, imandan olaya girip, sadece kendi özgürlüğünü istiyorsan şakirt kafa, hiç kusura bakma sikerler senin özgürlük anlayaşını.

(bkz: şimdi siktir git)
inancına uygun giyinen bir polistir. sıkıntı yok yaşasın özgürlük.
türkiye'de olsa muhtemelen karşı çıkmayacağım polistir. bu ülkede en koyu islamcı, hatta karısına kara çarşaf giydirip 2 metre gerisinde yürüten adam bile polis olup sıradan bir polis memuru gibi görünüyorsa, kadının da hakkıdır bana kalırsa. ama muhtemelen asla göremeyeceğimiz polistir, zira baş örtüsü sadece bir inanç aracı olmaktan çıkmış, siyasi simge haline gelmiştir*
yanlış anlaşılmasın türban savunucusu değilim, çok hazzettiğimi de söyleyemem. ama inanç boyutu veya siyasi görüş bakımından kadınlarda bir turnusol kağıdı varken, erkeklerde olmaması, ve bunun sonucunda kadınların cezalandırılması yanlış geliyor bana. hal böyle olunca hayalimizdeki özgür, kendi ayakları üzerinde duran kadın modeli yıkılıyor, evine, kocasına mahkum hale geliyor. tam bir keşmekeş kısacası.
inancını yaşayan polistir. O polis hristiyanım dese alkışlarlar. Ancak efendim ben Müslümanım inancım gereği başörtüsünü takıyorum derse taşlarlar bu ülkede.