bugün

Isteyen istediği gibi giyinir. Zihniyetinize sokayım afedersiniz.
anlam veremiyorum.

konuya objektif bakarak soruyorum. bir bayanın türbanlı olması herhangi bir insana nasıl rahatsızlık verebilir?
şimdi bazı gerçekleri hep birlikte hatırlayalım. biz türkiye devleti üzerinde yaşıyoruz ve bu ülkenin %98,6 sı müslüman. (2009 pew raporuna göre)
yani bu demek oluyor ki gerçek bir türkün başörtüsü ile sorunu olamayacağını ve bunu gayet normal olarak görmesi gerektiğini iyi anlıyoruz. çünkü başörtüsü bu ülkenin insanının yıllardır kullandığı bir dini gereklilik.

şimdi kardeşim bende konuşmak istiyorum. küfür içerebilir.

ulan cingilbört sen kimsinde kime bacılarınızıda alıp gidin diyorsun? Çanakkale savaşını hatırla!

ama ahmak sen sanıyorsun ki başörtülü medeni olamaz!

Aslını gizleyemez insan, giydiği kaftanlarla. Bilmez ama kendini kandırır, söylediği yalanlarla!
bak ne güzel demiş mehmet âkif ersoy!

arkadaşım sizene insanların başörtüsünden bi yerinize mi batıyor? bu ülkenin öz insanı benim o türbanlı bacımdır. türkiye milletinin geçmişi senin o beğenmediğin türbanlı kadınlardır.

unutma ki bu ülke üzerinde bayrak inmez ezan dinmez!
anne ve ablası türban takan, saçı açık komşusunun hayalleriyle kendini osbire vurmayı alışkanlık haline getirmiş liselileri küplelere bindirmiş söylem.
anlaşılan superabla sokaklarda rahat sevişemiyor.

bakseni burda ham yaparlar sikmeseler bari demene kalmaz harbi sikerler, kaybol!
Yıl 2015 hala kendi keyiflerine göre insanı dış görünüşüyle yargılıyorlar. Belli ki yakın çevrende çok türbanlı var yoksa bu kadar boşa mermi sallamazdın buralar da.
Kurtuluş savasını o türbanlı kara çarşafli bacılarımız kazandırttı hatırlatmak isterim.
bir orospu ricasıdır.

(bkz: orospuluğu meslek edinmek)

(bkz: orospulukta sınır tanımamak)

(bkz: sadece 1 tl farkla eski kaşar ister misiniz)
13 yıl önce 3 yaşında olan yazar beyânı.

Çok yapmacık be troliçe.
Katipzade adlı keskin nişancı arkadaşın yorumuna tüm benliğimle katılıp,birde extra olarak bu başlığı aÇan fransız arkadaşada bi bitmediniz gitti aq diyesim var..
din bir yaşayış biçimidir, o yüzden evde yaşanacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Aslına bakarsan hayatımızın her anında dikkat etmemiz gereken konular var da hipnelik bizde. Hem cennete gitmek istiyoruz hem de ölmek istemiyoruz nasıl olacak?
bir yazar ricasidir. yeter artik 13 senedir turkiyenin umugunu sıktığınız. ben cocuklugumdaki turkiyeyi istiyorum arkadas. sokaklarda su zamanki kadar turbanlinin gezmedigi, milletin diger insanlarin karisina kizina yan gozle bakmadigi, dinin siyasete alet edilmedigi bir turkiye. dindar olacaksaniz da zaten kimsenin size karistigi yok yasayin evinizde dindarliginizi. adamin asabini bozmayin. yeter artik.