bugün

geçen gün başıma gelen talihsiz olay.
evet arkadaşlar.. gün geçmiyor ki, itin götünden çıkma bu tür olaylar başıma gelmeye dursun. anneannemi severim ama bi' türlü başına taktığı o bez parçasını çıkartmıyor.. bi' keresinde tam arkasındayken, hiç haberi yokken çekip asılmışlığım var. yüzündeki ifadeyi görmeliydiniz. bilal inci gibi gülmüştüm onun bu haline. ahahaha.. sonra bana bi' de bana ilenmesi yok mu. tam bir cadı yhaa! neyse..
evde her şeye karışmasından çok sıkılmıştım. anneme dedim: "gitsin artık evine ya. sevgilimi bir aydır çağıramıyorum." yalvardım yakardım. annem de beni kırmadı. son oğluyum ne yapsın. eheh..neyse annannemin oturduğu mahallenin başında metrobüsten indik. tam üst geçitten geçiyorduk ki, sevgilim de karşıdan gelmesin mi. yerin dibine girmek üzereydim. o anda aşağı atlayasım geldi. ama biraz yüksekti vazgeçtim la..siz siz olun, türbanlı anneannenizi evine postalarken peruk falan takın.
bu da böyle bi' anımdır.
demirbank iyi günler diler
götü açık anneanneyle yakalanmaktan daha iyi olan hadisedir.
(bkz: o da senden utanıyor mu)
Şimdi sen anneannenin türbanından utanç duydun ya aşırı cool oldun dostum. O manita seni bırakırsa da haber yolla sıraya dizilelim vermek için.
Kişisel özgürlüğe karşı sevgiliye yakalanmaktır. Çokta sevilesi değildir.
kanımı donduran başlıktır efendim, ne hale gelmiş bizim değerlerimiz hadi bizi geçtim insani değer bile kalmamış. insan her ne olursa olsun anneannesinden ve ya bir aile bireyinden utanır mı yahu o vakit bende senin insan olmandan utandım açıkçası. umarım içinde gizli benim anlamadığım bir ironi ve ya mesaj saklıdır bu başlıkta yoksa tam bir dallamalık olduğunu düşünüyorum.
türbanlı anneane ile türbansız anneannenin arasındaki 5 fark.
(bkz: buralar hep ergen doldu)
sevgilinin anneannesi ajda pekkan mı? Diye sordurtan durum. Herkesin anneanesi aşağı yukarı aynı tiptir zaten. Bu yüzden sevgilim benden ayrılacaksa, defolup gitsin zaten. Çünkü, anneannem ondan çok daha değerlidir gözümde.
hiçbir sorun teşkil etmeyecek durumdur. oturup anneannenin tatlı sohbetiyle neşe bulunmalıdır. türbanmış falan bunlara takılmak aptallıktır.
(bkz: ergen bunalımı)
hadi sen bir kişiden utanıyor ve anneannenle gezmek istemiyorsun ama o kadıncağız ne yapsın bu yaşına gelmiş ve hayli çevre yapmıştır ama senin gibi bir dümbükle yine de geziyordur. inan kara çarşafa girmek ister görünmeyeyim diye ama ne yapsın.
Türkçeyi doğru kullanmaktan aciz olup bir de anneannesinden utanan kişinin saçması.
anneanne'nin türbanından, giyim kuşanından, konuşmasından vb şeylerden utanın mahlukattır, kendine ve ülkesine hiç bir katkısı olmayacak asalaktır. Bir de utanmadan çok iyi b.k yemişsin gibi bizlerle paylaşıyorsun.. ha akıl ya.
yazık çok yazık insanların değerlerine saygı göstermek düşüncelerinden dolayı onları aşağılamamak ne kadar güçleşmiş..
sevgilinin anneannesi ajda pekkan mı? Diye sordurtan durum. Herkesin anneanesi aşağı yukarı aynı tiptir zaten.
şahsımca bir şey farkettirmeyecek olan olay.

not: anneannene bir şey diyemem ama keşke baban da "başını" örtseymiş de bugün aramızda olmasaymışsın!
adrenalin salgısı artması, tükrük salgısı azalmasıyla birlikte beliren bir karın ağrısı üçgeni içinde çocuğun seni tanımamazlıktan gelmesiyle, seni görmediğini zannetip ohhh dedikten 2 dakika sonra yeni mesaj > aşkım > ynndki kmdi??? gibi tatlı bir olay.
güncel Önemli Başlıklar