bugün

atatürkçülük adına darbe yapan "paşa"lara rağmen, (bakın, ordu demiyorum, paşa diyorum), atatürkçülük adına dernekler, vakıflar açıp bu derneklere gelen yardımları pkk'lı gençlere burs niyetine veren türkan saylan gibilere rağmen hala kemalist kalabilen insandır. kemalizmin üzerindeki kara lekeyi temize kavuşturmak onun elinde, bunu başarabilir.
Aklından problemi olan insandır.

(bkz: aç gözünü)
ayakta alkışlanması gereken süper insandır. tüm olanlara rağmen piyasa kemalistliğinin artık prim yapmadığını öğrenememiştir.*
türkan saylan'ın hakkında mahkeme kararı olmadan, yandaş medyanın karalama kampanyası ile pkk'lılara burs verdiğini iddia eden, edebilen kansız ibnelerin yanında gayet onurlu duran insandır.
arap özentilerinden atatürkçülük ve türklük dersi almaya ihtiyaç duymayan türktür.
Öncelikle tanım: Herşeye rağmen kemalizmi savunabilen insanları tanımlayan entry/başlık.

Sonra şunu eklemek istiyorum: (bkz: buyrun benim)

En son da demek istiyorum ki (bkz: bsgçk)

Kemalizm sizin sandığınız gibi RTE'nin her dediğini yapmak gibi değildir. Aksine gerekeni gerektiği yerde eleştirebilmek demektir. Oysa ne görüyoruz? Bu ülkede 5 silah almak suç değil ama YASAL bir yürüyüş yapmak suç, üzerine bir de bebeğini düşürürsün, o da bonus di mi?

Bırakın allah aşkınıza..
(bkz: at gözlüğü takmak)
tüm atatürk düşmanı eziklerin ülkeyi ele geçirmiş olmasına rağmen ilkeli duruşundan taviz vermeyen asil insandır.
karakterli insandır.
insandır.
bunlar utanmadan birde parasız eğitim ister ve bunu hak bilirken yüzleri bile kızarmaz.
(bkz: atatürkçülerle dalga geçen dangalak)

ha bir de unutmadan, başlığı açan troll bozmasına hitaben;

http://www.swfcabin.com/swf-files/1285818129.swf
(bkz: yazıktır günahtır)
(bkz: dini kullananlara rağmen dindar kalabilen insan)
(bkz: deniz feneri)
(bkz: bize oy vermeyen cennete gidemez)