bugün

benim gördüğüm ışıktır.

mavi renkli birşeydi.
fetih olabilir tekrardan, surlara beyler.
Kocaman mavi isik.
benim bile ankara'dan gördüğüm ışıktır. kum beji rengindeydi.
Reisimiz uzun adam kontrolünde yapılan bir askeri araştırma deneyi olması kuvvetle muhtemeldir.
uçan canlı bomba olabilir.
Benim görmediğim ışıktır.
izmit semalarında da tam 18:10da görülmüştür. uslu ve akıllı durmayanların göremediğidir.
tam iş çıkışından 10 dakika sonraları 18.10 civarı gördüğüm ve ürperdiğim ışık aynı anda radyo vivada doğancan da şimşek çaktı dedi ve anladımki normal birşey değil. (bkz: gök bilimciler nerdesiniz)
umarım haarp değildir.
ekşi sözlüğün mübalağa sever yazarları tarafından abartılan muhtemelen şimşek çakma olayıdır.
" Oha yağmur mu geliyor! " sorulariyla cama kosmama sebep olan ışıktır. ilginç olan şu ki gokyuzunde çok az bulut vardı o anda. Ve ardından ses mes gelmedi.
Haarp deneyi geldi bir an aklıma sayın sözlük yazarları siz böyle bir başlık ve konu açınca. Korkmadım ama merak da ettim. Hop diye daldım konuya. Fazla mı abartılı düşündüm şimdi, bak bir an farkettim de. Olabilir mi? Yok ya olamaz. Ama olabilir mi acaba haarp deneyi? Yok be. Kendimle cebelleşir oldum gece gece te allahım ya.
yok yok o bir superman.
görmesem de çok seksi bir ışıntı olduğunu düşüntülüyorum.
ufo söylentilerinin başlamasına sebeptir.
haarp olabilir.
istanbul o kadar kalabalık ki gökyüzündeki şimşek gürültüsünü bile soğuruyor.

istanbulun yanında sessiz kalan şimşekçiğin yakarışıdır.

(bkz: Seni yenicem istanbul)
büyük bir ihtimal amerika kaynaklı haarp kıyamet projesidir düzenin bozulmasına az kaldı. daha önce de buna benzer ışıklar görülmüş ve bu projenin ürünü olduğu ortaya çıkmıştır.
güncel Önemli Başlıklar