bugün

Başlığa girerken sen kim köpek benim adıma konuşuyon diye sövmek niyetindeydim lakin okuyunca hak verdim. iyi konuşmuşsun kral. Özellikle meşguliyet konusu bugün çok canımı sıktı. Oto yıkama bilirsiniz berber gibi, normalde 5 araba yıkıyorsak arefe günü 25 araba yıkıyoruz. Bugün yine götümden ter akarak araba temizliyorum. Süpürgenin sesinden kafam beynim çatlıyor sıcakta. Telefon çalmış duymamışım. işler yoğun olduğundan 2,5 saat sonra geri arayabildim. Ya demeyim diyomda delirtti beni salak kız. Çalıştığımı bilmese, ramazan bayramı arefesinde akşam 10 da hala araba yıkarken görmese, tükanı gece 3,5 ta kapattığımızı bilmese bir nebze anlarım. Ya beni delirtmeye çalışıyor ya salak.
“Sen kimsin de benim adima konusabiliyorsun ulan ?” dedirten sacmaliktir.

Pesin edit: bir guzel eksini verdim.
Başlığı okuduktan sonra devamını okumadım.
Tek kelimeyle başyapıt, basımevimden çoğaltılıp tez elden dağıtılması dileğiyle, sesimiz olduğun için sağol.

Evet imzamı atarım ve katılmadığını söyleyenlerde kesinlikle böyle düşünüyor.

Bu bir aşağılama değil, bu gerçeğin yazıya dökülmüş en yalın hali.
Hz. Havva nın yaradılışını, Hz. Ayşe nin ordu yönettiğini, Nene hatun u ve bir kadın tarafından doğurtulduğunuzu, ahirette kadınlara nasıl davrandığınızdan hesap vereceğinizi ve eğer hak yediyseniz en iyi ibadetleri yapmış olsanız bile ALLAH tarafından affedilmeyeceğinizi, kadınlardan farklı yaratılmanın ancak bu dünyada işinize yarayacağını (o da ALLAH izin verirse), kadın cinsinin ALLAH tarafından torpilli olduğunu....

Hatırlatırım.
Tabi ki kimse benim adıma konuşamaz ama şu entrye eksi veren ılıklara diyecek bi şey bulamıyorum.

Gerçekten de Meselenin özeti şudur;

--spoiler--
yani siz, ne istediğini dahi bilemeyecek kadar zayıf yaşam formlarısınız.
--spoiler--

Kadınların en büyük sıkıntısı budur.