bugün

genelde kuzen olur bunlar.
baba tarafı olmayacağı için anne tarafının gözdesidir.
ailede uğraştığı biri illaki olan piçtir. artık teyzesi mi olur, halası mı bilmem gider yanağından makas alır, onu sinir edici hareketler yapar diğer aile fertlerini güldürür.
size takılmaya çalışıp bir de üstüne etrafınızdaki kızların kikirdemesini sağlamışsa gözlerinizden ateş çıkmasına sebep olurlar.
bu piç yüzsüzlüğüyle prim yapar. kafasına göre, her akrabanın evine girip çıkma lüksü vardır. muhabbetlerin aranan ismidir.
- siddartha kuzen* istanbul da diye duydum görüştünüz mü hiç ?
+ öyleymiş abi de fırsat olmadı.
- bugün çağıralım gelsin, muhabbet ederiz takılırız.
içden gelen ses:
tipini sittiğimi yine başıma bela edecek
+ abi onun işleri falan vardır. malum yoğun adam...

ailede; bu dürzünün ciğerinin kaç para ettiğini, bir tek siz bilirsiniz. bu da sizi çatlatır. kimseye de diyemessinniz ki; geçen bu x piçi şu boku yedi, sonra cefasını ben çektim diye.*
arda turan.
3 kızdan sonra doğduğu, tüm sülalenin doğduğunda "oh be" dediği, soyun devamı gibi görüldüğü için sevilir bunlar. senden benden ondan farklı bir özellikleri yoktur aslında. o aileniin çocuğu olmuyordur, tüp bebektir falan bunlar. eğer değilse oturup sülalenizle ilişkilerinizi değerlendirin derim ben nacizane!
uyeolmadanlinkigoremeyenadam'ın kuzenidir bu. ulan öldürmek istiyorum şerefsizi.
buraya yazılanları görünce herkeste bulunduğunu düşündüğüm kuzen bu. akrabalardan geçtim, mahalledeki kızları da topluyor etrafına. ne anlatıyor meraktayım sözlük. mahallede darbe mi planlıyorlar yoksa?
sevimli, hafif çekik gözlü, yakışıklı, nabza göre şerbet vermeyi iyi bilen ağzı olağanüstü laf yapıp akrabaların şiveleriyle onların konuştukları tüm mevzulara damardan giren kuzen kişisidir efendim.
gıcık olduğum tiplerdir.
güldürmekten başka kimseye bir faydası olmayan kişiledir.
genellikle sosyal olmazlar.
sadece annesinin babasının sözünden çıkmayan, bayramlarda ev ve akraba ziyaretlerine gram sesini çıkartmadan giden, saçları erkekse hep kısa kızsa hep toplu tutan (cinsiyete göre) efendi gibi adam gibi hanım hanımcık giyinen ancak içlerinde bastırılmış şerefsizlik yatan tiplerdir.
güncel Önemli Başlıklar