bugün

bir çok twitter kullanıcısı abazanın, sağ ellerine fazla mesai yaptırmasına neden olmuş fotoğraftır.
(bkz: yine duşa soktun kardeş)
görsel
Oha oha.
(bkz: oyhş)
görsel
(bkz: ingiliz yarış atı)
tulay hanim cok hakli. eklerse sevinirim.
(bkz: donald trump ın after party si)
Edit: oha linç yemişim.

görsel
2 top dondurma lütfen.
Kedicikler libido olayını tanrısal buluyorlar bana göre. Bu yönüyle pagan tanrıları olan toplumların cinsellik anlayısına yakışıyorlar.

Şikayet etmiyorum ama kadınlara modifiye edilmesi gereken bir eşya örneğin motorlu araç muamelesi yapıyor olmalarının sekilselligi de mide bulandırıcı.

Belli ölçülere sahip bir kadın modelini ve onun bedenini aracsallastirmalari da en çok gerçek islam bu degilcilere dokunuyor sanırım.
belkide boy abdesti nasıl alınır onu gösteriyordur.
ünlü olmak için yapamayacak şeyleri yok bu insanların.
edepsiz huriyedir efendim. o ne öyle. banyo baya genişmiş.
Banyo 3+1 yalnız amk.
Amanda cerny nin sosyal medyada yaptığı primi görüp kendisine uyarlamak isteğiyle yapılmış bir davranıştır abaza takipçiyi çekmek.
Her şeyi geçtim detayci biri olarak o nasıl banyo diye sormak ve fotoğrafı kim çekti sorusu ile aradan çekilmek istiyorum.
ofiste olduğum için bakamadığım fotoğraftır. fotoların küçük hallerinden gördüğüm bile küçük değil.
(bkz: +18).
Brazzers in konulu film seti gibidir.. Sanki arkadan johnny sins gelecek.
haydi otuzbire ergenler.
giyinik bile olsa bu kadının çağrıştıracağı tek şey seks. koca dudaklar, silikon göğüsler, kocaman kalçalar... yapıştır üstüne etiketi şişme bebek diye sat. her yeri yapay. çirkin.
Kadın dus alırken bile makyajlı.

Hahaha.
(bkz: rabbime sordum cleveland dedi)