bugün

mevzu kadının tükürmesiyle başlamış tartaklanmasıyla son bulmuştur. iki taraf içinde çağdışı bir görüntü olduğu açıktır.
ilkokul yıllarında da yapardık ya önce kim başlatmış diye sebeplenirdik.görünen o ki kadın başlatmış. kadın tükürmesiydi, bu raddeye gelmezdi bu iş. iki söylenir benim arkam var lafları icabı sataşmadan çeker giderledi. maalesef ol(a)madı.

`http://www.dailymotion.co...en-dayak-yiyen-kadin_news`
olayın başlangıcı otobüs şöforunun öküz gibi kadın şöfor görünce taciz etme mantığına dayanır. kadının üzerine üzerine sürüyor otobüsü sonra bir de haklı gibi tartaklamaya kalkmış. öyle işinden ederler işte.
(bkz: kadın dövebilen zihniyet)
her ne olursa olsun size vurmayan insana vurmamanız gerektiğinin kanıtıdır. bekleyin kadın olsun erkek olsun o bir kez vursun, aransın sonra kırın ağız burun. ama böyle sözlü kavgalarda yav he he yapıp geçmek gerekir. tükürsün arkadaşım ne olacak sanki.
başörtülü kadınların çoğunlukla şiddete maruz kaldığı için bir iç güdü olarak dayak yiyen kadının içine yerleşmiş bir duygudur.

dayak yemesi mübah mı? tabi ki değil..

ilk silleyi sallamayı akıl etmeyeymiş iyiymiş....
Valla ben burda adama acıdım. Kadın gelmiş tükürmüş. Adamın eli kolu bağlı. Tükürmek ki tokat atmaktak daha ağır bir hakarettir. Sonra adamda tükürümüş vurmuş felan. Elbette adamda vurmamalıydı ama benimde suratıma biri tükürse ne yapacağımı kestiremezdim herhalde.
eğer kadın tükürmese adam da o kadar delirmezdi. hoş gerçi adam için çoktan işlemler başlamıştır.
bir karı olarak ben adamı haklı bulmuşumdur.

olayın öncesi ve tamamını bilmemekle birlikte adam o kadar saldırgan da değildir. sadece uzaklaştırmak için iki sallaması yetmiştir. başkası olsa yerlerde sürükler.
dayak yemeyi hakeden kadın türüdür, utanmadan bayan oldugu halde birde adama atar gider yapıyor.
helal olsun dayı'ya dediğimiz görüntülerdir. büyük ihtimal trafik ile ilgili sorunu yaşatan kadın'dır. araba kullanmayı bilmedikleri gibi bir de dayı'ya tükürüyor. sen kimsin ulan? lama mısın sen?
Cesaret kokan fakat bir o kadar da salakça bir davranışı sergileyen kadındır.