bugün

altın elementinin simgesini sormamış bu sefer gerizeklılar hayret onu gerçek sınava saklıyorlar sanırım.
gözlerim kanıyor sözlük dayanamıyorum. Ben bunun için mi ikidir çalışıyorum deli gibi? Kardeşim matematikten tek bildiği iki artı iki dört olan adama ful yaptıracaksınız ya. Yaktın bizi ÖSYM.
hep dilciler hep dilciler nedir bu cektigimiz .
matematiğin bu kadar basit geleceğine inanmıyorum ben millete umut vermeyin.
Daha şimdi haberim olup şöyle bir incelediğim sorulardır.
Bu ne amk ösymsi. Oyuncak ettiniz politikalarınıza ya. Matematikte problemler harici eleyici hiçbir şey yok. Bol bol şekilli şukullu şey koymuşsunuz. o pantolonu gömleği oraya koymayıp yazıyla yazınca da aynı soru. Bu mu eğitimde, sınavda yenilik??

Geometri de aynı şekilde. Sınav bilgiyi kullanmaktan çok onu kullanabilmek için gördüğünü yorumlamaya dayalı.

Türkçe de ayrı bi olay. Şu verdikleri sorularda 35+ yapamayan üniversiteye gitmesin zaten. 30+ anlam sormuşlar okuduğunuzu anlayamıyosanız gitmeyin yani.

Sosyalde din bilgisinde bir tane direkt bilgi sorusu dikkatimi çekti. Bu bi çok öğrenci için sorun olabilir. Açıkçası benim bilmediğim bir şey sormuşlar. Tarih coğrafya ortaokul seviyesinde.

Gelelim fene. En çok sayısalcılara yazık oldu amk. O kadar ygs fen kastılar yaz tatilinde falan, gelen soru 20. Yıllardır taktıkları temel konuların dışına çıkmayacaklardır. Onları da hepsinin çerez gibi yemesi lazım zaten.

Dolayısıyla yarrak gibi sınav olmuştur arkadaşlar. Problem ve bir kaç temel konuyu iyi yapanlar bu sınavda sıyrılır. Geri kalan hepsi çöp.
Herkese başarılar.
Girecekse herkese girer. Sıralamada çok büyük bir fark olmayacaktır.
ahaha kimsenin de dikkatini çekmeyen bir ayrıntı var.

adamlar silmeyi unutmuşlar.

görsel
(img:#1688681)
Güzel soru beğendim.

harf yazili daire 1/3 en yüksek olasiliga sahip.. basit soru diliminde olmasına rağmen salt ezberci yüzbinleri eleyecek bir soru.
Yalan kokuyor her taraf inanmıyorum çıkmış sorular yakın konulardan ve ve benzer tarzlardan olabilir ama aynısı olamaz bazıları uyansın lütfen.
Sorular ales sorularına benzemiş sanki. Bu arada verilen örnekteki soru dikkatli olmayı gerektiriyor yoksa zor değil bence.
Cevabın rakam yazılı daire olduğu sorudur. Hayal edin cevap o çıkıyor arkadaşlar, cidden. evet.
(bkz: bağımsız değişken)

Harf ihtimali daha yüksektir.
Harf yazılı olanlarda daire ihtimali yüksektir.

Cevap: c.
örnek soru diye en kolay soruları veriyorlar.
insan öldüğünde maalesef fikirleri, hayalleri fantezileri de ölür. geriye sadece hatıralar kalır ki insanın hatıraları gerçekdışı değildir.

yazarın yukarıdaki metinde anlatmak istediği şey nedir?

a) hatırat yazmak ileriye bilgi bırakmaktır.
b) her insan ölümlüdür.
c) fikirler hayaller fanteziler gerçekdışıdır.
d)insan öldüğünde geriye bir şeyler bırakmalıdır.
e) hiçbiri.