bugün

Bugün baktım çok sayıda Vatansever hesap askı yemiş teröristleri destekleyenler ise duruyor.
twitter ın değil twitter ın yöneticisinin siyasi görüşüne aykırı gelen hesaplar siliniyor.

kimdir bu twitter ın sahibi.

politik doğrucu ve ermenilere gönülden bağlı bir şahıs kendilerine nefretimi iletiyorum.
Türk düşmanı değil. Sağcılar nefret söyleminde bulunduğu için, spekülasyon yaptıkları için, paralı trollük yaptıkları ve çok fazla fake hesap açtıkları için hesapları askıya alınıyor. Benim ve milyonlarca kişinin hesabı neden askıya alınmadı? Biraz beyninizi kullanın, akpnin yaptığı gibi “herkes türklere ve hükümete düşman” söyleminde bulunarak kendinizi kandırmayın.
Bizim bu tayfada ilginç. Twitterda, twitter dahil her türlü kendisi gibi düşünmeyen oluşuma savaş açar, adamlar kendi çöplüğünde kendi kurallarını koyunca da gelip buralarda ağlar.
beter olun inşallah açacak hesap bulamazsınız. twitter türkiye düşmanlığı yapmıyor, parayla tweet atan kiralık insanların (akepe trollerinin) hesaplarını askıya alıyor.
belli politikalar çerçevesinde hesapları inceleyip yaptırım uyguluyorlar. tabi bunun bir sonu yok yeni hesap açıp devem edilebiliyor.