1. 1.
    https://twitter.com/Osman...67260737405353984/photo/1

solcuların ne kadar samimi olduğunu gösteren fotoğraf. biri çıksın yalan desin, savunsun şerefi varsa biraz olsun.
    8 -33 ... ruzgar kokusu
  2. 2.
    (bkz: yüzsüzlük)
    2 -1 ... yolumunustu
  3. 3.
    her şeyi anlatamamış fotoğraftır. milattan önce olan maden kazalarını bana anlatırsan elbet sinirlenirim. adam gibi yasa çıkarmazsan elbet öfkelenirim. sıkıyor bunlar be boş adam doldu gene.
    8 -1 ... oytunkaran
  4. 4.
    bahçeli reyizin solcu olmasına çok sevindim.
    11 ... ensevdigirenkmorolankadin
  5. 5.
    Sorunun başbakanın aptal saptal demeçlerinin olduğunu anlamamak.
    2 ... castielaoh
  6. 6.
    insanlar , Soma'daki sorunların daha önce TBMM'ne geldiğini ve AKP'nin görmezden geldiğini söylüyor. Eğer öyleyse o kurumun sahibi kadar AKP'lilerde suçludur.
    1 ... okan okan
  7. 7.
    Özel sektörün başarısı Erdoğana mâl eden şakirtlerin özel sektörün hatasını Erdoğana mâl etmeme ikiyüzlülüğüdür.
    4 -2 ... efsane komutan
  8. 8.
    çapulcularda akıl yoktur, böyle fevkalade durumlarda bilinçaltı boşalması yaşayarak tayyibe salya sümük saldırırlar, bu onların doğuştan gelen bir içgüdüleridir, türün devamını ancak bu şekilde sağlayabilirler.
    2 -2 ... gobek adim recep
  9. 9.
    işbirlikçi sermaye ve denetimsizligin kilifini arayanlarin sicmigi.
    -1 ... howdeepisyourlove
  10. 10.
    Aklı dengesi yerinde olmayanların sırf akpyi savunmak için saçmalamasıdır. Ulan mhp ne zamandan beri sol? Anap ne ara sol oldu? işte aradaki fark bu. Biz aklı dengesi yerinde olan müslümanlarız, sizlerin müslümanlığı sorgulanır. O da bizim işimiz değil zaten. Geberip gittiğinizde münker nekir dil olur size.
    1 ... petitjoueur