bugün

twitterda abazanlığın dibine vurup, tumblr vs. yerlerden tanımadığı erkekleri takip eden ve bu erkeklerce takip edilen kızın yeri gelip aşkla, sevgiyle, yalnızlıkla ilgili tivitler atmasıdır. niye sevgilim yok, niye sevilmiyom ben yeaa, nie kimseyle çıkamadım oufff tarzı tivitler bunlar. acilen recm edilmelidir. ayrıca aklıma geldi şuana kadar hiç düzgün bi kıza aşık olamadım amk. hep abaza falan çıktı. aha en sonuncusu da bundandı.
haysiyetsiz kızdır. tivitırda yok şu erkek şöyle bu erkek böyle diye yazarak abazanlığın mına kor, kestiği erkeklerden bahseder 1 2 gün sonra lirik tivitler atar. recm edin amına koyim.
sanırım ben değilim, yani arada sırada yavşaklık yapıyorumdur ama.. bilemedim ki şimdi.
Genelde kici basi acip 'ya erkekler cok gerizekali bacak gorunce sapitiyolar' da yazar. O zaman acma be kardesimdir. Bilmem ne iticiligi bilmem kim cekiciligi tarzi seyler de paylasip durur.
Hele bir de kendisini it gibi seven birine ' Ben seni arkadaş olarak görüyorum yha .' dediyse , hepten bir sövülesi kızdır .