bugün

elbette tayyip erdoğan'a sövmeyi ihmal etmiyordur. abd bayrakları tişörtler giyiyordur belki de.
deniz gezmis fotografları paylasır genelde.
genelde nickinde "çapulcu" ibaresi geçer.
doğduğundan beri tayyip in yönettiği kızdır. ona kalsa deniz gezmiş'in fotolarını ona ilk atan arkadaşından öğrendiği kadarıyla başa chp geçmelidir.
genelde balkan göçmeni trakyalı kızdır çevresinde kemalist olarak bilinir. adı pelinsu,cemre,damla türevleridir.
siyasete bakış açıları 'deniz qezmiş <3 <3 <3' ve 'bnm kürt arkdslrm da tmm mı .s..s.s'dır.
10 kasım saat 00.00 olur olmaz facebook profil fotoğrafına atatürk fotoğrafı koyup atam izindeyiz yazar.
11 kasım saat 00.00 olur olmaz da hemen mervelerde çektirdiği dudağını maymun götü gibi yaptığı fotoğraflarıyla değiştirir.
evet 100 yılın tespitini sıçtım şuan.
hepimiz kardesiz silahlar sussun artik .s.s diye twit atmasi olasi kizdir.
Ergen degildir.
"o bi kere dünya lideri taam mııı" cümlesi(?) en bilinen fikri(?)dir.
genellemeyin hemen be. kendine dikte edilmiş fikirleri sorgulamadan, süzgeçleme yeteneği başından attığın parayı kıçından çıkaran kumbaralar kadar olan iki tane kız gördünüz diye bu ülkenin bütün kızlarını bi kalıba sokmayın.

ben olabilirim bu kız. zamanında sevdiğim bir çocuk siyasi içerikli tweet attığında özel mesajdan laf yetiştirmiştim. bir iki gün türk siyaseti, muhalefetin başarısızlığı, dünya siyaseti, amerikan oyunları, siyonizm, marksizm ve daha bir sürü konuyu konuştuk.

che tişörtü giymiyorum, çünkü bunu yapmanın olayı götünden anlamak olduğunun farkındayım. her 10 kasım'da profil resmimi şak diye atatürk yapmıyorum, çünkü bunun kavramların içini boşaltmak olduğunu biliyorum. sağda solda nickimi chapulcu yapmıyorum, çünkü kanaatimce çok komik bir eylem.

ve her şeyden önce, "ben şuyum, ben buyum" diye kendimi ortalara atıp, -izm ile biten sözcüklerin arkasına saklanmıyorum.

ne siyasi görüşümün, ne dini inancımın, ne de hayata bakış açımın belli bir ismi, bir kalıbı var. ben sadece okuyorum. okuyorum ki öğreneyim, analiz edeyim. herkesi, her şeyi okuyorum. okuyorum ki zihnimi çarpıştırayım, düşüneyim, kafa yorayım. ortaya çıkıp "ben şuyum, ben buyum" diyebilmek için fazla bilgisizim. yeterli bilgi düzeyine erişene kadar böyle yaşayacağım. ancak bu şekilde gelişebilir, kendimi keşfedebilirim.
uyku vaktin gelmiş senin denilesi şahıstır.
güncel Önemli Başlıklar