bugün

hep birlikte göt kıllarına küfür edelim bir dahaa ve yüksek sesleeee.
işte en sonunda uzun adamımız, kumral devrimcimiz bir kez daha twitter kuşunu tam anlamıyla boğazladı.

Bu kafa yapısına sahip insanların iktidara seçildiği bir ülkede bizim neyimize sosyal medya.
telefondan girdiğim ama pcden giremediğim youtube kesintisidir.
(bkz: erişim yasakları ile ilgili 50 tane başlık açmak)
dns, vpn, proksi vb. programların veya metotların yine gün yüzüne çıkacağı hadisedir.
hiç farketmedim bile.
olayın "sanki biz giremicez" ile alakası yok. tabi ki de gireriz. herkes girer girer isterse. insan engel tanımaz.

adamların istemediği zaten kendi küçük beyinli seçmenleri girmesin arkadaşlar. zaten bunlara oy veren %50'nin %45'i kıro ve mega cahil oldukları için bilmezler öyle şeyleri.
sanırım dns kullandığımdan fark etmediğim olay. hiç etkilemiyor. internet yasaklarına devam!
giremeyenler opera miniyle girebilirler .
insanları ege adalarındaki yunan işgalinden daha çok üzen gelişmedir.
twitter ya da youtube kapandı mı bilmiyorum ama türkiye de çok fazla türk kalmamış. anlaşılan o.
Özgürlükler ülkesi olduğumuzun yeni kanıtıdır. işte size yeni Türkiye.
daha durrrr, geçen gün sayın cumurbaşkanımız hangi paketi onaylamıştı.
youtube a video yükleyecektim yükleyemiycem.
Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın rehin alıma görüntülerinin yayınlandığı Twitter ve Youtube'daki ilgili sayfalara erişim engeli getirildi. Gene bir saçmalıkla baş başayız kesin arkaplanda bir şeyler dönüyor maksat gündem değiştir twitter'ı youtube'u kapa işini gör.
Reklam müziği gibi oldu halimiz dedirtir.
--spoiler--
aç-kapa kapa-aç artema
--spoiler--
bu sitelerin kapanmasına yol açan içeriği benimle paylaşabilecek biri varsa aklımdaki planı yürürlüğe koymak istiyorum.

bu içerikleri diğer tüm sosyal paylaşım sitelerinde bot programla paylaşacağım. böylelikle onlarda engellenecektir.
youtube'dan şarkı açıkken, youtube kapandı haberi.

ulan retoş hiç akıllanmıcan.
tv değil bu fişi çekince kapanmıyor.
Nereye dogru kosuyoruz tam olarak?
iyi olmuştur.

darısı uludağ sözlüğün başınadır.
(bkz: yemin et)
(bkz: 6 nisan 2015 facebook twitter youtube kesintisi)
An itibariyle twitter ve youtube kapandi , sanki giremiyeceğiz.

Hayır niye böyle şeyler oluyor anlamam sen hala daha bu ülkenin kısıtlanamayacağıni anlayamadın heralde tayipcim , boşuna uğraşıyon . Gazamiz mübarek olsun saldırın
güncel Önemli Başlıklar