bugün

kullanmayan insanların gerekli olduğu gibi mükemmel bir düşünceyi gözümüze sokar.
twitter kullanmayan bulursanız heykelini dikin; şüphesiz ki onlar o derece değerli, o derece önemli, o derece gereklidirler.
her twitter kullanıcı için geçerli olmayan önermedir. (bkz: yarası olan gocunur)
(bkz: melih gökçek)
ön yargıyla yaklaşılan durumdur. insanların düşüncelerini dile getirdikleri micro blog sitesidir.
yanlış bir genellemedir. evet, elbette birçok gereksiz iş peşinde koşan gereksiz twitter kullanıcısı vardır fakat twitter'ın faydalı, pratik ve güzel yönünü kullanan birçok insan da vardır. düşünsenize, türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı'na bir tık kadar uzaktasınız. sevdiğiniz sanatçı 140 karakter uzağınızda, milyonlara ulaşmanız sadece bir retweet'e bakar.*
kullanamamışsınızdır. takipçi sayınızı hesaplamak için abaküs yetmiştir. sözel zekanız yoktur.
Erkeklerin 'klavye delikanlısı', kızların da 'babasının prensesi' olduğu bir ortam olmasından ötürü %90 doğru olan önerme.
Türkler twitterin bokunu çıkardıkları için durulmaz bir hal aldı orası.
Hedesini filan bi kenara bırakırsanız -ki bu elestirenlerin hemen hemen hepsi facebook adresine sahip- dünyanın en büyük haberlesme ve haber alma ağıdır. O kadar etkilidir ki arap baharında insanların örgütlenmesine, yunan krizinde halkın örgütlenmesine ve gezi olaylarında birbirimizden haber almamızı sağlamıştır. Ayrıca Avustralya'da bi koala osursa 5 sn sonra haberiniz olabiliyor bu sayede. Bok atmayın etkili kullanın.
mal nal şeyler.
Sosyal medyanın en güzel tarafı haber kaynaklarını kendin seçebilmendir yani ana akım medyada olduğu gibi söylemek istediklerini gözünüze sokmaz kimse. Bu gereksizlik senin Twitter'ı nasıl kullandığınla ilişkili bir değişiklik. Bir ara ben de twitterdan rahatsızdım hep kendi görüşlerime yakın görüşler okuyorum hiç karşıt görüş yok diye. Sizinki de o hesap olabilir etrafınıza bakıp bnLaR çk eRGeN üff diyeceğinize sorunu yakınlarda bir yerlerde arayın.
En sevdiğim uygulama olmasına rağmen -maalesef- kendisi de epeyce sıkmıştır.
1.5 2 yıl öncesine kadar kullanıyordum ama sonra aşırı gereksiz gelmeye başladı. Ünlü veya siyasetçi vs. Değilseniz gereksizdir.
memleket meselelerine twitterdan el atan kişidir.
hic gulecegim yoktu.
yine dunyanin kendileri etrafinda dondugunu sanan asosyal insanciklar twitter gereksiz triplerine girmis hemen.
insanoglunda zaten birsey eksik oldu mu o gereksiz olur otomatikman.

paraniz mi yok ? aman canim para dedigin nedir ki, onemli olan sevgi.
kiz arkadasiniz mi yok ? aman ya o kiz .rospuydu zaten.
sosyal birisi degil misiniz ? aman ya twitter, sosyal medya hede hodo gereksiz birsey zaten.

yazik lan kimin cocuguysaniz. neyse kendinizi kandirmaya devam edin siz.
(bkz: sözlük varken twitter gereksizliği)
eğer doğru kişilerin yazdığı şeyleri okuyorsanız daha fazla karaktere ihtiyaç yoktur.
Yüzde yüz doğru tespit.
(bkz: genelleme yapan tip) beyanıdır. yazık...