bugün

çocuğunun derslerinin iyi gitmesini isteyen her aklı baliğ ebeveynin söylediği cümle.
göt kıllarının ve internetten haberi olmayan mağara adamlarının destekleyebileceği söylemdir.
sosyal mecrayı nasıl doğru kullanacağını bilmemesinden kaynaklanan cümle. (bkz: eğitim)
tayyip nefes almayı yasaklasa "zaten havayı temiz tutmak gerek" diyecek mal insanın düşüncesi.
aa olur mu öyle şey? oysa hepimiz twitter'ı, facebook'u birer ansiklopedi niyetiyle bilgilenme ve yararlı işler yapma amacıyla kullanıyoruz. üstelik bu sitelerin var olma sebepleri de insanlığa faydalı olmak. bunların sahipleri de tam olarak bütün günümüzü faydalı geçirebilmemiz için uğraşan müthiş iyl niyetli insanlar.

bisiktirol diye bir ilaç vardı buyrun için özgürlükçüler. çok derin düşünüp doğru fikirler sadece sizin tarafınızdakilerdeymiş gibi bir havanız var ya, sokayım havanıza. sisteme küfredersiniz sistemin en fellahki insan uyutma araçlarının (twitter, facebook vb.) hayatınızdan çıkmaması için götünüzü verirsiniz.

bisiktirol günlük dozajını istediğiniz kadar aşınız efendim! twitter'da facebook'ta mal mal sözler paylaşıp komik olmaya çalışan mı dersin, dinlediği şarkılardan sadece "cool" olanları paylaşanlar mı dersln, depresif takılıp yardım bekler gibi görünen ama insanları hor gören mi dersin... ulan twitter olmayınca örgütlenemiyorsan bir bisiktirol daha al kafasız. çünkü bu demektir ki twitter'daki kankaların dostun değil ki bir evde toplanıp haberleşemiyorsunuz. bu demektir ki bu dava zor şartlar altına girse biriniz diğerinin yerine feda olmayacak, destek olacak ama kaç gün?
Youtube ne alaka yahu diye sorulasi bir enrtydir bu. Kapatilmasin arkadasim hicbiri. Insanlarin ozgurlugunu bu denli kisitlamayin.
twitter, facebook ve youtube kapatılsın daha sonra birbirinizi sikin bak bu daha mantıklı. *
gerekli istektir.

toplum iyice zıvanadan çıktı.
Doğrudur.
Yoksa 70 milyonu zapt edebilecek becerisi yoktur. Padişahçılık oynayamaz.
Padişahımız çoh yaşa. Hülooggğğ.
sosyal medyanın zararları su götürmez bir gerçek lakin böyle çomar gibi başlık açılmaz. bilinçli ebeveynler bu zararların çözümlerini arayarak, bu mecraları faydalı halde kullanmalıdırlar.
(img:#1624313)