bugün

--spoiler--

http://galeri.uludagsozlu...om/r/koministimam-357283/
--spoiler--

bu yazı yukarıda ki entry yüzünden yazılmıştır... bunu da açıklayayım da, hala daha
anlamayan mallar, belki bu sefer nedenini anlat...

--spoiler--
entry sözlük formati'na aykırı.
sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir.
--spoiler--

gerekçesiyle kısa ve net yazayım entry silindi de verdiğimiz oylar boşa gitti diye üzülmeyin. *

o eksilerin yarısı bana yarısı size girs.. neyse.

bu yazar ben değilim, twitter da millete saran gerizekalının biri.

--spoiler--
uludağ sözlük deki koministimam ile alakası olmayan imamdır.
--spoiler--

yeterli sanırım tanım da, hadi şimdi kolay gelsin...

edit: beyni çalışmayan, elli farklı açıklama yapmama ve elli ayrı göt oluşa rağmen hala
daha anlamayan embesil arkadaşıma ithafen; " ben entry falan silmedim,
mala anlatır gibi tane tane anlatmak gerekirse;

--spoiler--
entry sözlük formati'na aykırı.
sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir.
--spoiler--

sebebiyle entry silindi, ağır hakaret argo küfür içeriyordu, sildiler. bu amına koyduğumun entrysini şikayet edip sildiren de sizsiniz, sonra bak entrysini sildi, ona buna yol gösteriyoruz yavşaklığını yapan da sizsiniz. sonra bu sözlükte yavşak olan benim! sizi adam yerine koyan beyin kıvrımlarımı sikeyim... ahlakına soktuklarım..

üstüne alınması gereken göt, umarım alınacaktır...
kimsenin sikinde değildir.

edit: sonunda doğru yolu buldu ve sildi entrysini. genşlere yol göstermek görevimiz.
"ben kominsimam yarışmaya ankara'dan katılıyorum."
vay amına koyim havalara bak. adam baya gelmiş basın açıklaması yapmış sözlükte. sanırsın adı sanı belli, kişilik haklarına saldırı var. siktiriboktan bir nicki muhafaza peşine düşmüş insanlar. medya maymunu dedikleri bu olsa gerek. silin amına koyim şu başlığı sinirlerim hopladı.

ahah kızmış bir de, kim yaptıysa annesinin amında portakal sıkarım, demiş. ahahah.

"kimsiniz, adını sanınız ne?" diye sormuş, asıl sen kimsin? patentini mi aldın nickin? adın soyadın mı bu?

edit: detay verilmiş. komiklikte sınır tanımıyor arkadaşımız.
şöyle söyliyeyim o zaman;

ben nerden bileyim o twitter'da ki yazıları senin yazmadığını? nerden bileyim senin burada mabadından şekil koymadığını? bu deklare edilen nick'in bağlayıcılığını bana ıspatlar mısın? noter onaylı patenti gösterir misin? babanın bu nicki doğduğunda kulağına fısıldadığını ıspatlar mısın?

o zaman derim, "vay amına koyim adamın kişilik haklarına, fikirlerine saygısızlık varmış" diye.

bırakın bu ayakları.

"uludağ sözlük'teki komunistimam edasıyla atmış."

o eda diyen dillerini yerim senin, senmişsin gibi mi atmış, o edalarla mı atmış tivitleri. oy kıyamam. hala söylemedin ama, sen kimsin? ben nerden bileyim onun sen olmadığını?
bu kadar sinirlenmeye hacet olmayan vakadır. sonuçta bir nicktir.
bu hesabın sahibide, bu hesabı açıp millete bilgisayarından twiit atanda, sözlükte ki koministimam havası veren de orospu evladıdır.

bu kadar net. *

hala daha yapan pezevenkler gocunmuyorsa benim söyleyeceklerim bu kadar. *
bir gereksizin feyki olan gereksizdir. Ulan sen nesin ki feykin ne olacak? Bir de açıklama yapmış canını yediğim. Neyse devamını yazmaya üşend...
http://www.youtube.com/watch?v=Ivr1nsV-mCs
adını "koministiman" yapar, sorun çözülür.
ulusuna seslenip tüm türk halkını rahatlattığı için ona şükranlarımızı sunuyoruz. şekilsiniz ya...
--spoiler--
antikaw militarist in twitter ı

antikaw militarist yazarının tvitidir zira , kendisi yerine başkaları takip edip rumuz galerisine koyanlar olsa da kendisi koymayı daha uygun bulmuştur,

-buyrun okuyabilirsiniz

zaten, insanlar ulaşabilsin diye aldı boş yere değil....

https://twitter.com/atikann

(bir kere de kendi başlığımı kendim açım)
(13.12.2012 08:54)

Başlık silindiği için entry'niz siliniyor.

[moderator notu] sözlük yazarlarının twitter sayfaları
--spoiler--
--spoiler--
kara murat benim.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar