bugün

say say bitmezler.taci_kalkavan hariç
hepsi yanal domaldır. 3-5 tane var öyle seneler önceden beri patlayıp giden. gerisi komple yanal domal.
genellikle follower satın alarak göz boyayıp, alıntı yada çalıntı tweetler ile 400 ila 1400 arasında değişen gerçek takipçilerin dikkatini çekenlerdir. en uygun sıfatı belirtilmiştir.
%70'i burçlarla ilgili saçma salak yorumlar yazıp milletin retweet yapması sonucu takipçi kazanan tiplerden oluşur. misal :

''ahh sen yok musun terazi.. içe kapanıksın, sessiz sakin ve duygusalsın ama kızınca gözlerinden ateş çıkar.''

bizim çok akıllı millet de ''ayyh bu ben ben'' deyip fenomen eder bu tipleri.

%20 si sağdan soldan filozofların, yazarların vs. laflarını copy paste yapıp durum güncellemesi yapan tiplerden oluşur.

''xxxxxxxx'' can yücel

%10 u da küfürlü ve yine (ç)alıntı lafları kendi yazmış gibi paylaşıp fenomenleşen tiplerden oluşur.

para ile takipçi satın alıp hileye başvuranlar vardır ki onları yüzdeye bile vurmuyorum.
(bkz: ergen edebiyatı)
Hepsi aptaldır.
Aynı şeyi söyleyip duruyorlar birisi uyku, birisi kız, birisi vs. hep aynı terane. Gerçek hayatta sümük atmayacağımız tipler çoğu. Bir de küfür eden kız fenomenler varki Allah başa vermesin.
insanlara değer vermemeyi sürekli söyleyen tipler. nick olarak sarışınınız, çiğköfte kızı, esmeriniz, aylininiz vb gibi iğrenç ergen ifadelerini kullanırlar.
orgyneral ve bu kişiyi ciddi olarak sevip takip edenleri öldürmek insanlık adına için iyi bir eylem ve temizlik olur.
Lan özellikle birisine ayar oluyorum. fenomen mi oluyor o yoksa yavşak mı diyorsunuz bilmiyorum da (bkz: hakan hepcan)
aptalca mizahı olanlar tarafından fenomen yapılmışlardır.
kullanıcı adlarına bakarsanız ne kadar yapmacık ve sahta insanlar oldukları belli olur.

bir "odun herif" çıktı ondan sonra "odunkız" "odunadam" "odungibi" vb. salaklar türedi.
hepsinin amına koyim.

komiklikler falan yapmaya çalışıyorlar aptal herifler ama başarılar bence.
onların paylaştıklarına sadece aptallar gülüyor.
Hele bunlara özenen tipler yok mu kafalarına kafalarına vuracaksin arkadaş.

Bi arkadaşim vardı hakan hepcan ne yaparsa aynısı yapmaya çalışirdi çok şükür kurtuldum o maldan.
onları şeyapyım size bir şey olmasındır. hepsi gereksiz insanlar sürüsüdür.
Hepsi aptaldır bir de orgyneral diye bir tip vardır 16 yaşında siktiği kızların capsini atar.
adı üstünde aptaldırlar. 550 tane kullanıcı engellemişim twitter da. bunların yarısı saçma sapan uyduruk ve amcıkca yapılan sözde burç yorumcuları, 100 kadarı pkk lı kullanıcılardır 3-5 tanesi eski fuckbuddy ler, geri kalanı da bu fenomenler. amcıklar kendilerini de birşey sanıyorlar sokakta falan yürürken 'ay sen twitter daki xx değil misinnnnn bi foto çekinelim mi yaaa' diyen kızlarla karşılaşacağını sanan ünlü olduğunu düşünen mallardır.
aptallati bilmem ama sağlam trolleri fenasi veli falandir aratin görün eğlenin.