1. 1.
    Bence asıl kaşarlık finansal köle aramak. Bu tür eğilimlerim yok ama sahibe dediğin kendi ayakları üzerinde durabilmeli. Adını finansal kölelik koyunca üç kuruş için şekilden şekle girildiği gerçeği değişmiyor.
    9 ... enkidu1986
  2. 2.
    250 gram a*mim var diye bütün erkekler kendisine tapsin isteyen kaşarlardir..

Hadi oradan senin 250 gram a*min varsa bizdede yarım okka Taşsak var..
    14 -3 ... blackmen
  3. 3.
    Bir de buna para veren salaklar var o kadar düşmüş ezikler var.
    3 ... vexillarius of theodopolis
  4. 4.
    Başlık sahibi arkadaş gibi erkekler lazım bize lakin yok amk!

Dünyanın en amsalak Erkekleri bizde buna emin olun. Tayland'da türk olduğumuzu duyunca bizi bardan, diskodan ve eğlence mekanlarından şutlardı Avrupalı erkekler neden? Konu türk değil ki nu 20 dolara kul köle olan kadına,

2 bira ile göt olup, 200 dolar teklif etmeleriydi. Günde 50 erkeğe flüt çalan kadına aşık olup, aşk mesajları atanları vardı lan. * Bulgaristan Sofya'da Türk erkeği gelsede yolsak diye bekliyordu kadınlar mk.

Otelde çalıştım. O kadar samimi ve sıcak kanlı Ukrayna, rus ve Avrupalı kızları bile, yürüyen egoya dönüştürdüler. Geldikten 10 gün sonra bizim kezbanlardan hallice oldu kızlar. Kimsenin yüzüne bakmıyorlardı.

Kadınlara söylüyorum. Yatın kalkın dua edin. Böyle am salak erkekleri hiç bir yerde bulamazsınız.

Dip not: Bu ülkede evlilik isteyen kadınlarda bir nevi finansal köle arıyor. Hepsi olmasada %80 diyelim.

Hem cinslerim artık skiniz ile değil beyniniz ile düşünün. Lütfen!
    23 ... depresyondaki penis
  5. 5.
    afrika cinselliğin türkiye'sidir.

not: bakın böyle de oluyor.
    2 ... manyak olmaya karar verdim
  6. 6.
    bu kadar enayi varken hiç şaşırılmayacak bir durum.
    2 ... thebigbigbang
  7. 7.
    Türkiyede Kendilerine köpeklik hatta kulluk yapabilecek yüzlerce alagavat bulabilirler neticede burası damacanaya tecavüz edilen ülke cinselliğin orta afrika cumhuriyeti..
    2 ... demokratik despot
  8. 8.
    Arz talep meselesi talep olmasa böyle olmaz.
    2 ... birimza
  9. 9.
    Seve seve kole olacagim kadinlardir.
    1 -1 ... abi kos arabada ne var
  10. 10.
    amaçlarına ancak kısa süreliğine ulaşan insanlardır. evet aradıkları köleleri bulurlar ama sunabilecekleri şey sınırlı olduğundan önünde sonunda kendileri ile işleri bitince kapının önüne konurlar. yani en basitinden o evlilik programına katılıp "senin maaşın benim mazot parama yetmez" diyerek karşısındaki adamı aşağılayan organizmaya bir bakalım. nerededir ne yapmaktadır şimdi ? öyle aylık geliri 40-50 bin lira olan bir adamla mı beraber yoksa evde 35 tane kedi ile mi yaşıyor yoksa ortalama geliri olan birisi ile mi evlenip barklanmış.. ilk seçeneğin olma ihtimali yüzde 5. kalan yüzde 95 i 2.ve 3.seçenekler arasında pay edin işte.
    3 ... mel mel bakan gibson