1. 1.
    an itibariyle 15 bin rt, 155 bin fav alan fotoğraf.

twitter da gündem olan şişman seksi kız

https://twitter.com/erinm...45159293332094976/photo/1
    2 -3 ... chance boudreaux
  2. 3.
    şişman kadın da siyahi kadın da gayet güzel ve seksi olabilir. bize dayatılan beyaz, renkli gözlü, sıfır beden falan diye özelliklerle tanımlanan güzellik algısı batı merkezli, neoliberal bir projedir. sanki belli idealar varmış da ona yaklaştığın ölçüde o şekilde tanımlanıyorsun gibi yaklaşımlar demodedir. o mankenlere falan benzemeniz için tüketiminizi körüklüyorlar. buna dur deyin. eved.
    12 -4 ... mb isimli cocugun anilari
  3. 3.
    bunlar hep algı oyunları. karantina sonrası herkes böyle olacak, o yüzden şimdiden göz alıştırıyorlar.
    21 -2 ... hep ve daima
  4. 4.
    mandıra da iş yapar bu. güreşe falan yazdırın. evet.
    4 -5 ... liberter sosyalist
  5. 5.
    Bunda ki 250 gram değil, 2.5 kilo falan galiba.
    6 -2 ... le siradan siradam
  6. 6.
    Kadın dediğin az ele avuca gelecek. Kara kuru kızlar hiç sexy değilsiniz.
    12 -1 ... sari civciv
  7. 7.
    kurban da 8 ortak arıyorum.
    ... lord of the pilihoz
  8. 8.
    Tam babalarımızın hükümet gibi kadın dediği tiplerden. Eskiden böyle kadınlar çok güzel bulunuyordu. Niye? Çünkü acayip doğurgan görünüyor. Büyük memeler, beli kilosuna rağmen ince, kalçalar geniş, yüz güzel.

Ben beğendim. Erkek olsam net böyle bir kadına aşık olurdum kesin.

Ediş: bir şey dicem. Sıkı bir korse takıp mini çiçekli elbisesi ve topuklu ile yolda yürüse herkes bakar. Fotoğraflar ile oynaması onu çirkin yapmıyor. Doğru kıyafetler ile yine çok güzel.
    9 ... yere dusen ilk kezban tanesi
  9. 9.
    7 -1 ... deus
  10. 10.
    tamam yüzü çok güzel kız kabul de, niye “kabul edilmiş kalıpları reddediyorum” diyerek bu şekilde kalmaya ısrar ediyorlar ya. kendileri de beğenmiyorlar aynada kendilerini. fotoda şop da vardır eminim. ne bileyim ay hem estetikten uzak hem sağlıksız bu şişmanlığı övenleri anlamıyorum cidden. aynen kanka çok güzelsin böyle yemeye devam et, iki seneye kalbin kolesterolün çıksın da gör.....
    2 -2 ... dasfernweh