1. 1.
    bir gecede ülkenin gündemine oturmuş hadisedir. iki zihin yoksunu z kuşağı bireyin birbirleri arasındaki 'twitter sürtüşmesi' sonucu deşifre olmuş vahim olaylar zinciridir. böylesine çarpık ilişkilerin arasında saflıktan, iyi niyetten bahsetmek, şüphesiz yapılacak son şeydir.

tanrıya inanmam, etmem. ama etik, ahlak dediğimiz kavram dinlerden de daha eski ve evrenseldir. öznel olarak, bölgelere göre ufak değişikliklere tabii olsa da.

böylesine bir ilişkiye dahil olacak kadar meriç ve niteliksiz erkekleri bir güzel eleştiriyorum. böylesine çirkin ve varoş kızlarla ne içip takılıyorsunuz? bilmiyorum. fiziksel olarak bir güzellikten bahsetmiyorum, içleri kir, zihinleri fesat ve arızalı. en ufak bir olayda sözde arkadaşını milyonlara ispiyonlamış, iki birey.

herkes istediği gibi yaşar, buna bir şey demiyorum. özgürlüktür ve her haltı yemekte de özgürdür, insan. tabii ki bunu kendine yakıştırıyorsa.

https://eksisozluk.com/tw...en-aldatma-olayi--5950267
    3 -7 ... wordsimit
  2. 2.
    iki tane modern, özgür, seksi tabu olmaktan çıkarmış kızın yaşadıklarını anlattığı olaylardır. yirmi birinci yüzyılı yaşayan insanlığın böyle şeyleri hala ayıplıyor olması çok garip. istediğiniz hayat bu değil miydi? isteyen istediğini yapar.
    2 -6 ... sapnu puas
  3. 3.
    Aman tanrım Didim

twitter da dönen aldatma olayı
    -3 ... keyf kahyasi
  4. 4.
    Ben bu tip olaylara 4. Kişi dahil olunca anlayamıyorum ya. Aykuum yetersiz kalıyor.
    Palu olayını da çözemeyip okumayı bırakmıştım.
    14 -3 ... yasak merve
  5. 5.
    Çağdaş(!) modern(!) ilerici(!) aydınlanmacı(!) bireylerin hayatına kimse karışamaz ...
    3 -2 ... isminiunutanadam
  6. 6.
    Kıssadan hisse;

Kondom ve Doğum kontrol haplarının önemini anlayın!
    4 ... serenity painted death
  7. 7.
    Bu mide bulandırıcı olay için Birinin özet geçtiği durum

Özet

Bahse konu kadın cinsi kişilerin sıfatına bakınca şak diye malum kesimden olduğu anlaşılıyor. Hani kim kime dum Duma devrim pıtırcığı bir kesim var bu memlekette ha işte onlardan

Birde ne kadar çok çağdaş(!) Meriç varmış belki bende düşürürümcü, teselli ederimci.
    1 -3 ... isminiunutanadam
  8. 8.
    Ekşi sözlük ne kadar işsiz anasını satayım, adamlar böyle boktan bir konuya 30 sayfa entry girmiş. Vay arkadaş.

Bu yüzden sevemedim ekşiyi.
    5 ... n dakota
  9. 9.
    Sıçarken Bi göz gezdirmiştim boşluğun tanımı o iki şıllık.
    1 ... sleepdealer33
  10. 10.
    Özet: herkes orospuluk yapıyor ama kabul etmiyor.
    1 ... ortamlarin suratsizi